Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasít el mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el mindenki?

Figyelt kérdés
Akármennyire is igyekszem, csak vissza utasítást kapok. Mindig mondják a lányok, hogy ne változzak, mert a belsőm olyan "tökéletes", hogy mások példát vehetnének rólam, stb. De folyton vissza utasít minden lány és ezért nem is volt még egy barátnőm sem.. Rendben van, hogy nem vagyok túl jó képű (pedíg azt állítják nem vagyok csúnya /amit nehezen hiszek/) és nincs oldalra zselézett ecset hajam se, de ezek nélkül nem is lehet barátnőm? Önbizalmammal sincs gond, jól el tudol beszélgetni velük.. Mit tegyek, hogy legalább esélyt kapjak valakitől? Köszi előre is a válaszokat! [18/F]

2015. máj. 12. 21:49
 1/8 anonim válasza:

Szia.

Ha gondolod írhatsz egy-két esetet, meg pár dolgot magadról, hátha tudok segíteni valamiben. :)

2015. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
15%
Nem tudom, de nekem se kellesz.
2015. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem túl rendes vagy (bar nem ertem miert baj, de ertheto mert olyan ferfi kell nekik aki meg tudja vedeni oket)


Nekem van egy egyszeru megoldasom.... Soha senkit nem szólítok meg es egyedul maradok....


Akarmennyire is szeretnek baratnot így jobb mert úgyesem tudnam megvedeni, unná magát mellettem, nem kell égni a visszautasításoktól.. Stb... Oke gyava ember vagyok, de ilyen kinek kell? Senkinek, akkor meg minek probalkozzak.

2015. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyomulsz te rendesen?
2015. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki tetszik, mindig megmondom neki és randira hívom, de még csak egy sima találkozásra is nemet mondanak sokszor. Akárhova megyünk a haverjaimra szinte mindig rámozdul valaki, engem meg szinte észre se vesznek.(amit azért nem értek mert ők viszont még szóbaállni is alig tudnak a nőkkel..)
2015. máj. 13. 06:28
 6/8 anonim válasza:
hmm.. sajnálom de ez kicsit sem reménytelen eset hidd el. Ha tényleg olyan jó vagy mint amilyennek a lányok mondanak ne változz meg nagyon durván, de talán egy kicsit javíthatnál a karizmádon. Na meg aztán se mind1 h milyen lányoknál próbálkozol. Mert vannak akiknek cs a páva fiúcskák, akiknek nincsen gondolataik jönnek kizárólag be
2015. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
erről van szó. ha egyszer nem jössz be nekik akkor szard le. minek görcsölni, kapják be.
2015. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kiss Béla04016 ***** válasza:

Szerintem sugárzik az, hogy nem értékeled magad.

Ha már el tudsz velük beszélgetni, akkor meghívhatod egy kávéra, vagy ilyesmi és akkor már sima ügy.

Ha esetleg nem válna be az egyik csaj, jöhet a következő, nem kell rögtön feltétlen egynél leragadnod...

És nem kell siránkozni, de a legfontosabb: Soha ne legyél szerelmes, mert azzal csak a gond van! :)

2015. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!