Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a helyzetről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a helyzetről? Randiztunk, de kosár lett a vége.

Figyelt kérdés

Elhívtam randira egy hölgyet, aki egy évvel fiatalabb nálam. Nem szoktak a korombéli nők érdekelni, de neki 2 gyereke is van, azt feltételeztem, hogy emiatt érettebb. Be is jött a dolog. 1 hét netes ismerkedés, majd randiztunk egyet.


Aztán a randin jót beszélgettünk, komoly dolgokról meg minden féléről. Nagyon kedves és udvarias voltam vele, meghallgattam, elmondtam a saját történetem és mégis kosarat kaptam.

Megkaptam, hogy "túl jó vagy hozzám", "érzékeny vagy, úgyis megbántanálak", stb dolgokat... és nagyon rosszul esett, őszintén megmondom.


Hogy kellett volna viselkednem, ha nem kedvesen? Másztam volna a szájába az első randin, meg taperoltam volna? Én komoly szándékkal indultam neki, nem ágyba vinni akartam...


Tényleg ekkora baj, ha az ember kedves és udvarias és nem bunkó, nyomulós tahó?


Kíváncsi lennék a véleményetekre.


24/F



2015. máj. 14. 14:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Elég sokszor mondják ez a nők sajnos ,úgy tűnik a bunkó,tahó k kerülnek előtérbe ....
2015. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
külsőre nem jöttél be neki! ez 100%
2015. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 csio ***** válasza:
90%
Valószínűleg más volt a háttérben, csak nem akart megbántani ( pl. külsőleg nem jöttél be neki, nem érezte azt a vibrálást, ami kell egy kapcsolathoz).
2015. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Ne bonyolitsd magadban tul, nem jottel be neki eloben, es ennyi. valamit meg ki kellett talalnia hogy mit mondjon, kulonben is jobb olyannal egyutt lenni akinek nincsenek gyerekei, nem?
2015. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
"túl jó vagy hozzám", "érzékeny vagy, úgyis megbántanálak", stb dolgokat.. DE könnyebb ezt mondani a nőnek mint az igazat hogy nem tetszel ,és egyéb dolgok .....
2015. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De már látott képen és élőben is előtte, mert élőben szólítottam le!
2015. máj. 14. 14:54
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Adott a dolognak egy eselyt es ennyi. elonyos fotot meg barki tud csinalni. szedd ossze magad
2015. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de akinek 23 éves létére már két gyereke van és egyedülálló, az minden, csak nem érett.
2015. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ez nézőpont kérdése. Nekem szimpatikus volt és a gyerekek sem zavartak volna. Nem tartom érettebbnek, hogy egzisztenciát építünk és majd 30-40 évesen szülünk módon élünk manapság, mert úgy sem lehet így előre tervezni.

De nem ez a lényeg, irreleváns a kérdés szempontjából.

2015. máj. 14. 15:02
 10/25 anonim ***** válasza:
37%

8 hozzászólás közül mindössze egyetlen egy darab értelmes volt mégpedig a 8.-s.

24 évesen két vadidegen gyereket akarsz a nyakadba? A másik 23 évesen már 2 gyerek? Cigány?

2015. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!