Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El tudtok képzelni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudtok képzelni olyan szituációt, ahol inkább barátságot szeretnétek maradni egy olyan emberrel, akivel el tudnátok képzelni hosszútávon?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, el. Ha van olyan ok ami miatt nem lehetnék vele együtt.
2015. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Pl. ha már van valakim.
2015. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan szomorú. Velünk is így volt.. szerinte, de én most sem tudom, hogy higyjek-e neki..
2015. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen! Csak azt sajnálom, hogy a legtöbb esetben nem válik valóra a dolog, ritka, hogy szakítás után bármilyen emberi kapcsolat is marad a két fél között, nemhogy barátság. Pedig szerintem megmaradhatna a barátság azok között, akik között a párkapcsolat valamilyen nem durva ok miatt nem működött.
2015. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEM NEM NEM NEM ÉS NEM! Szörnyűbbet el sem tudok képzelni!

Életem szerelme a legjobb barátom is egyben és iszonyúan szenvedek tőle!


24/F

2015. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!