Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legrémisztőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrémisztőbe élményetek randi közben?

Figyelt kérdés
Nekem még fiatalkoromban volt egy olyan, amitől néha most is betojok, hogy mi lett volna, ha nem kezelem jól az ügyet abban a percben.
2015. máj. 15. 08:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

amikor a lánynak 16 évesen kiesett a foga randi közben...


Megmaradt egy tejfoga és ittunk valami meleg kávét és utána egy hidegebb koktélt... és egysezr csak kortyolt, lecsapta a poharat és az asztalra "köpte" a tejfogát... :D


pillanatra lesokkoltam... ő is... aztán kértünk egy marék zsepit, mert vérezni kezdett a hílyán egy picit aztán randi végéig ki votl borulva hogy ez miylen ciki meg máskor megismétlejük-e


Én megkérdeztem hogy "Attol függ... hány tejfogad van még bent..?" :D Kinevettem és ennyi :D

2015. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem egyszer a randi partnerem bepisilt mondta hogy nagyon kell már neki nagyon kell de csak nem találtunk wc-t én meg közben meséltem neki vicces dolgokat és az egyiknél annyira rájött a nevetés hogy nem bírta már tartani és bepisilt hát nagyon meglepődtem :O de nyár volt meg este nem voltak arra sokan levette a bugyiját és eldobta aztán hazamentünk mindketten


egyszer én meg bekakáltam

barátokkal mentünk bulizni meg friss randipartneremmel és előző este nagyon belaktam hát másnap este készülök mielőtt indulnék el óriási hasmenés jött rám hát vártam vártam azt hittem elmúlt elindultam elvoltunk a randi is jól alakult de már nagyon kellett... hátulról az egyik haverom meg úgy megíjesztett hogy be is sz**rtam

gyorsan leléptem se szó se beszéd csak havernak szóltam de ő részeg volt (muszáj volt azonnal lelépnem) másnap kaptam az sms-t a csajtól hogy "bocsi, de kis szarosokkal nem ismerkedem..."

2015. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdte első randin hozzám dörzsölni ruhán keresztül a farkát.
2015. máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

ma 09:07

és nem vágtad nyakon? akkor meg ő is ugy gonodlta, hogy szabad... :D

2015. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
mondjuk én régimódi vagyok... az első randi után a testi kontaktus 90% át mellözöm.. mindig csak egy picel közelebb én igy gondolom... igy van idő megismerni a másikat és jobb esetben nem csak a ruhádhoz dörzsölhetem igy... mert mindketten akarnánk addigra...
2015. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát én is elmesélem.

Anno randiztam egy pár évvel idősebb sráccal.

A harmadik randinál jártunk, mikor felajánlotta, hogy kivisz a vasútra, hogy elérjem a vonatot. Csakhogy egyáltalán nem a vasút felé vitt. Én mint az őrült, csörgettem a haverom, akivel együtt szoktam utazni. Visszahívott, én meg nagy vidámsággal előadtam neki, hogy mindjárt a vasúton vagyok, XY visz ki, akit a munkahelyén ismertem meg. Sőt még telefonálás közben rákérdeztem, hogy milyen kocsija van, úgy előadva, hogy a bátyám kérdezi.

Ekkor fordult a vasút irányába.

(volt még durva megmozdulása neki, de ekkor konkrétan rettegtem)

2015. máj. 15. 10:22
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem rémisztő, de amikor bevágta a durcit, mert én nem kértem süteményt, akkor egy kicsit kinyílt a szemem. :)
2015. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
a harmadiknak üzenem hogy csak remélni tudom hogy lány vagy :D
2015. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8.: igen, lány vagyok.
2015. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 opened paradise ***** válasza:
83%

Mikor elkezdett ömleni a vér a kezéből és nem tudtam mitől.

Utólag derült ki,hogy mikor épp másfelé néztem,akkor kirágta a körme mellett,"picit" ideges volt.

Mondjuk nekem 3-ból két randira kellett vigyek ragtapaszt...de egyszer se miattam volt ez így! :D

2015. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!