Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy osztálytárs meddig számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytárs meddig számít osztálytársnak? Többi lent

Figyelt kérdés
Most volt érettségink, juni 26-án lesz szóbelink. Van egy srác az osztályból aki tetszik, s akiről tudom hogy osztálytárssal nem jönne össze. Meg ugye házinyúlra nem lővünk. (Az első nagy szerelme az egyik osztálytársa volt, s mikor szakítottak, nap mint nap találkoztak, s akkor megfogadta hogy ilyet soha többé.) Ellenben ballagás napján mondta hogy összejöhetünk ha már nem vagyunk osztálytársak. De csak akkor, addig nem. 4-én érettségin találkoztam vele, és természetesen viselkedtem, ugyanúgy ahogy addig. Péntekre elkezdett találkozni egy csajjal, szarul esett, nem tudom hogy együtt vannak, nem merek rákérdezni. Azzal hogy ugyanugy viselkedtem, hiheti azt hogy nem akarok tőle semmit? A kérdés: egy osztálytárs meddig osztálytárs? 18/L

2015. máj. 15. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,azért neked is van magánéleted,persze,hogy hiheti.Szerintem ti már nem számítotok igazi osztálytársnak,hiszen nem jártok be minden egyes nap a suliba,és látjátok egymást,együtt vagytok 8-tól 4-ig.
2015. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, hogy ő lépjen. Ő fogja tudni, hogy mikor gondolja úgy, hogy mehet
2015. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még annyi lenne hogy sok időt együtt töltünk majd, mert korepetálom matekból. Érdemes akkor várni, akkor ugyis közelebb kerülünk egymáshoz. Nem?
2015. máj. 16. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Addig, amíg egy suliba és egy osztályba jártok.

Szerintem nem követtél el hibát, hogy természetesen viselkedtél, beszélgess vele, aztán kiderül, hogy mi van a másik lánnyal. Ha nincs semmi, akkor akár el is mehettek randizni :)

2015. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!