Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemistákként belementünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemistákként belementünk egy kötetlenebb, lazább, lehet úgy is mondani, hogy szexkapcsolatba. Csak jött a vizsgaidőszak. Keressem? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Csak párszor voltunk együtt, de megbeszéltük, hogy még folytatjuk tovább, mert ez így mindkettőnknek nagyon jó.

Azt tudom, hogy a vizsgaidőszak neki kész halál... Viszont szeretném ha lefeküdnénk.

Pasik, titeket idegesítene, ha egy nő keresne, mikor tudja, hogy nagyon elfoglaltak vagytok? Attól viszont félek, nehogy amiatt nem találkozunk, mert én nem hívom.


L



2015. máj. 19. 18:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az még talán fontos, hogy eddig többször kerestem őt, mint ő engem. Ilyenkor vagy örült és ráért, vagy azt mondta később.
2015. máj. 19. 18:51
 2/12 A kérdező kommentje:
*később megbeszéljük
2015. máj. 19. 18:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha keresnel, viszont szexkapcsolatba elvbol nem lepek soha. Szerintem keresd ot, egy pihikeksz mindenkinek jol jonne.
2015. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan hívd és max azt mondja, hogy most nagyon elfoglalt, majd később

ha csak egyszer felhívod, abban még semmi idegesítő nincs

2015. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben voltam én is, de pont ez a jó, hogy nem kell udvariaskodnotok...csak írj neki, hogy "dugj meg", maximum nemet mond.
2015. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3. nem. :D

szeretem az udvariaskodást, még akkor is, ha csak szexről van szó.

2015. máj. 19. 20:07
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy legalább a normális szöveget, ilyet, hogy "dugj meg" nem írnék le fiúnak. :D
2015. máj. 19. 20:11
 8/12 A kérdező kommentje:

Jönnek a privátok, hogy más benne lenne. xD :DDD

Ne írjatok, ez így nem fog menni!

2015. máj. 19. 20:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ezt írnám: B.$szál meg ma este 10 kor. Nincs apelláta. :D
2015. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na ezért nincs kit dugnod. :DDD
2015. máj. 19. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!