Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randim lesz egy fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim lesz egy fekete férfival! Mennyire viselkedjek máshogy?

Figyelt kérdés

Amerikai focizik itt a városomban, mivel jártam meccsre így ismerős volt. Pár napja elkezdtünk beszélgetni az interneten, nagyon aranyos, nagyon jól kijövünk és megkérdezte, hogy van-e kedvem esetleg egy találkához. Sosem beszélgettem még élőben feketével, de rég óta álmom hogy egy ilyen párom legyen. Az interneten nagyon jól megértjük egymást, csak félek hogy mivel ő amerikai, személyesen az akcentusa miatt lesznek problémák a beszélgetésben. Tudom hogy más kultúra, ne izguljam túl, de még is van bennem valami, hogy nem fogom tudni, hogyan viselkedjek. Ha valaki volt már hasonló helyzetben, várom a válaszát! Köszönöm

19/N


2015. máj. 21. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Most az a para, hogy feka, vagy az, hogy amerikai?
2015. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 bollocks ***** válasza:
60%
Vigyél mogyorót meg banánt, és dobd meg vele. Amúgy meg tini problémákra van külön kérdéskör.
2015. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

ne viselkedj máshogy

legyél önmagad és nyugi, interneten már beszéltetek szóval azért nem teljesen idegen

ha meg az akcentusa miatt nem értesz vmit, nyugodtan visszakérdezhetsz

2015. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2015. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
Nocsak, talan a 23 centis futyi miatt nagy almod? Elmondom, mit tegyel: dugd fel a kinai vazat magadnak tagitaskeppen.
2015. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
[rasszizmus intensifies]
2015. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
12%
dugd fel a kinai vazat magadnak
2015. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
Jaja, egy banánnak biztos örülne. :D
2015. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ugyanúgy viselkedj egy fekete férfival, ahogy egy fehérrel viselkednél.
2015. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
miért is írtam ezt ide, nem vártam sok értelmes választ.. nyilván zavarban leszek, nem akarom magam leégetni semmi hülyeséggel..
2015. máj. 21. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!