Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Járnátok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Járnátok nálatok fiatalabb sráccal? Ha igen kb mien korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 18:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

igen, volt már rá példa =) eddig 1 év volt a maximum, de most egy 4 évvel fiatalabb sráccal találtam meg a hangot, bár nem tartom valószínűnek, hogy bármi is lesz a dologból, más okok miatt =)

de például sok fiatalabb srác még sokkal őszintébben tud szerelmes lenni, mint egy 25-26 éves. kivételek persze mindkét oldalról lehetnek, de egy fiatalabb srác nagyobb eséllyel néz fel egy idősebb lányra, és talán ezért jobban meg is tudja becsülni, de ez, és az, hogy mennyire lesz ebből igazi, tartós szerelem már erősen személyiségfüggő =)

2010. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A 14 (most már 15) éves sráccal voltam együtt a legtovább, míg a 18 éves kevesebb, mint egy hét alatt megcsalt. :) Ennyit erről!

És 17/L.

Igazából mindegyikükkel jól elvoltam, amúgy a kokrülönbség a 15 évessel nem volt látható, én simán beillettem 16-nak, ő is simán 16nak, szóval úgy kb megvoltunk. :D

2010. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!