Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segitene? Valaki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitene? Valaki aki tapasztalt ellatana tanacsokkal?

Figyelt kérdés
Szoval arrol van szo h van egy lany aki nekem nagyon tetszik es szeretem is. en is tettszem neki, sokat beszelgetunk egymassal, vigyazok nehogy megbantsam, ne haragudjon meg ram es nagyon figyelemes vagyok vele. az egyik legjobb baratom azt monta h egy buli alkalmaval mikor en nem neztem ra, aztmonta a haver h nagyon nezett meg minden, odajott hozzam koszont mivel a nagy tomegbe nem vettem eszre mikor jott de figyeltem miko erkezik meg. szerintem bejovok neki. csak van egy kis gond! sajnos mar kb 6 honapja van egy baratja, es vartam, haverjaim montak mar h nezzek mas utan is ezt meg is csinaltam de valahogy nm tudnek most mast szeretni. valaki esetleg tudna nekem mondani olysamit amivel szetszedhetnem oket? nem durvat de olyat amit esetleg en egyedul el tudnek intezni vagy egy haverommal es nm derulne ki. de nem olyat pl h megverjem vagy ilyesmi. en nem akaok genyo lenni de mar nagyon szeretnek vele jarni. es kerek mindenkit h ne legyen eloitelettel felolem, es a hulye valaszoktol kimeljetek legyszi.
2010. febr. 25. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarsz genyó lenni,csak sunyi.Önző vagy,mert csak azt nézed,Te hogyan lennél boldog,de abba bele sem gondolsz,hogy két ember életébe kavarnál bele.Gratulálok hozzá!

Most szidhatsz,lepontozhatsz,de TE raktad ki a kérdést,hát vállald a pozitív és negatív véleméyneket is!

2010. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem neked kell eldönteni hogy kivel akar lenni a lány...

füzd be..aztán döntsön ö

ha szereti a pasiját ne válaszd el töle semmilyen modon mi lányok makacsak vagyunk:)

de ha viszont nem jo a kapcsolatuk akkor engedni fog neked

de semmiképp ne akard elválasztani

forditott esetben neked se esne jol

2010. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudnod kell h a csaj boldog-e a barátjával(szereti), ha az akkor bármennyire is szereted, és még ha sikerülne is szétszedned őket akkor benne maradhat a leányzóban a volt barát ami tönkreteheti a kapcsolatotokat.

Ha nem boldog nem szereti csak megszokásból van vele stb... akkor mond el neki mi az ábra h szereted.

Ha megmondja h mit akkar akkor tovább tudsz lépni akár külön akár eggyütt.

2010. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazatok van nem szolok bele, bocsanat, harmadik a lany mar tudja.
2010. febr. 25. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor a barátját választotta.
2010. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!