Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hova szeretnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hova szeretnétek, hova vigyen el a fiú 1. randin, és hogy hívjon el a srác randira? ( pl ha már ismered egy ideje, de mostanában tök jóban vagytok, és bízol benne stb. )

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én a természetbe szeretném. Sétálni, kilátást nézni éjjel, hóvirágot keresni, ha még lehet szánkózni, ilyenek.
2010. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kávézó, mozi, esetleg étterem. És pl: Lenne kedved meginni velem egy kávét holnap délután? Ismerek egy nagyon jó kis helyet.
2010. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
1: remélem nem tépkeditek le a hóvirágot mert a végén nagyon drága mulatság lehet belőle :D
2010. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Moziba semmi képp.Első randin arra vágyok,hogy beszélgessünk egy jót,kicsit jobban megismerjük egymást.A moziba nem lehet.

Örülnék neki,ha sétálni mennénk egy parkba,cukrászdába,teaházba stb.

15/L

2010. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Parkba sétálni, cukrászda, vagy vhová beülni koktélozni,
2010. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

van egykis időd hnap délután,mert olyan szép tavaszi idő van,és arra gondoltam,hogy jó lenne sétálni egyett?

na,ez igy?:D

2010. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én mozinak örülnék mert akkor nem izgul annyira az ember ha a filmre figyel, utána meg lehet miről dumálni.(mély beszélgetésekre ugyanis sztem ne számíts 1. randin!).


Vagy örülnék valami fiatalos kávézónak (california café!) vagy dunapart kutyussal:)

2010. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
bárcsak engem is randira hívna valaki valamikor...
2010. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mozi :D Szerintem pont megfelelő, hiába mondja mindenki azt hogy nem. Kínos csendben nem lesz részed, és utána séta közben is lesz miről beszélgetnetek.
2010. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
éjjel temetőbe hóvirágot ültetni.
2010. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!