Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánnyal vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal vagyok az utcán egy városban és odajön hozzánk egy kéregető, akkor mennyi pénzt adjak neki? Vagy ne is adjak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Srác vagyok és főleg lányok véleménye érdekel.
2015. máj. 23. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus, ha egy fiú pénzt ad.

100-500 ft között.


L20

2015. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell, ha akarsz adj, ha nem, ne, attól nem fogok rosszat gondolni valakiről, hogy nem szórja el a pénzét minden kéregető miatt. Én sem szoktam nekik adni, csak nagy ritkán ha épp olyan kedvem van.
2015. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pancsernak tartom, aki bedől a kéregetőknek. Ha a 80 éves bácsika kajára kér és odaadod a szendvicsedet az kedves, de mikor épkézláb, munkaképes, fiatal/középkorú baromkodik a koldulással, az egyszerűen felháborító és ha egy ilyennek adsz, akkor bizony sajnálnálak a naívságod, hiszékenységed miatt.
2015. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpatikus lenne, ha tényleg adnál nekik rendszeresen, ha csak keveset is (50-300 Ft). Színészkedni viszontt felesleges, ezek a tulajdonságok úgyis hamar kiderülnek.
2015. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!