Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tecik egy lány tánc probárol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tecik egy lány tánc probárol és akarva akaratlanul állandóan öt nézem még duma közben is hiába a haverjaimmal dumálok?

Figyelt kérdés
hogy kezdeményezek ha kezdeményezek mert szerintem nem kedvel engem.
2010. febr. 25. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem kedvel mi az istenért akarsz kezdeményezni?? a debla áldjon meg édes fiam!
2010. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Odamész és:

- Szia! Láttalak itt egy csomószor. Hogy hívnak?

- Én.... vagyok, és te?

- Én meg .... mizujs?

És lehet beszélgetni...:D

2010. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha csak bunkozni akarsz szopjá le aszt huz a faszba segitség kérésér irtam ki te taj paraszt
2010. febr. 25. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Utcsó vagyok és már bocs, de én segíteni akartam....!

Tényleg ez a legegyszerűbb. A lányok az egyenes és öszinte utat kedvelik... Elöszőr gáz lesz, de majd kialakul és mindig fogtok dumálni és akkor már jöhet a randi is ;D

Amúgy meg ha még nem beszéltél vele, akkor nem tudhatod, hogy nem kedvel. Ne mond, hogy látod rajta meg hogy mások mondták. Bizonyosodj meg róla. Odamész és bemutatkozol és minden okés lesz...

Szívesem :D

L

2010. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az elsönek szolt a kiborulásom az utcsonak thx mert egész logikus ötlet.csak az a baj hogy nem nagyon van vrele közös témám meg ójan szinten már ismerem.
2010. febr. 25. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Beszéljetek a kajákról!!!

Nekem az mindig bejön...

Meg ilyen tőkegyszerű dolgok...

Hát..személytől függ...

Majd kiismered és tudni fogod ^^

2010. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
thx ^_^
2010. febr. 25. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__68778.. <- Lehet hogy pont ő írta, kérdezd meg hogy tetszel-e neki :D
2010. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
XD lehet megkérdezem
2010. febr. 25. 21:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Az elsönek a farsangi keringö nemhiném hogy b*zi tánc te iq betyár. -.-''
2010. febr. 26. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!