Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől mehet minden beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől mehet minden beszélgetés át vallatásba?

Figyelt kérdés

Sokoldalú, érdekes embernek tartom magam, mindig van mondanivalóm, így nem is hagyom ellaposodni a beszélgetést. persze sokszor 90-10 a százalék, de akkor sem. Valamiért minden ismerkedésem átmegy kérezdgetősdibe, amikor én nem is vetettem fel, és csak azt szoktam kérdezni, ami igazán érdekel. Mindig ugyan azok a sablonos kérdések, és ha mondjuk nem azt válaszolom, amit hallani akar, megsértődik. Van amikor ütközik a véleményünk, és rendesen leépít, elmúlik a lelkesedése stb. Ha meg persze nem válaszolok a legapróbb baromságra, megsértődik, vagy állandóan számon kéri rajtam, mintha már 20 éve házasok lennénk. Ha próbálom átvinni a témát, úgyszintén. Nem hiszem el, hogyha nem 90 százalékot rakok a beszélgetésbe, akkor átmegy az egész vallatásba és nem lehet egyszerűen másra vinni a beszélgetést, mert leráz.


Eléggé herótom van már az ismerkedéstől, mert mindig átmegy ebbe, vagy úgy érzem csak én teszek a kapcsolatba, a másik fél meg csak eltűr, nekem kell lenyűgözni mindenkit, amikor a másik fél nem is adott értéket magából. Valamiért úgy képzelem el, hogy ösztönös a dolog, és nemcsak kémiailag, de "elme" síkon is. Mindkét fél azonos mennyiséget tesz a dologba, nem pedig bosszantó vallatás, mint egy állásinterjún. Aztán meg koptatás. Vagy én vagyok a béna és vallatnom kéne, mert az az igazi?


2015. máj. 24. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem a megfelelő partnerrel beszélgetsz. Az a megoldás, hogy amint érzed, hogy nem fog menni, rögtön búcsút intesz. Ha kell, az első randin. Előbb-utóbb megtalálod azt, akivel menni fog a beszélgetés.

Egyébként ha csak neked kell lenyűgöznöd őt, az már régen rossz. Annak a jele, hogy nem érdekled. Akkor meg hagyd a fenébe.

2015. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Egyébként ha csak neked kell lenyűgöznöd őt, az már régen rossz." a nők 90% ával így van úgy érzem..... Elvárják hogy már a megközelítésnél hanyatt essél stb, amikor ő nem adott rá okot.


Azért sajnálom, mert szociális vagyok, mindenkivel megtalálom a hangot, könnyen nyitok stb, de ilyenkor mintha nem találna rá a másikra. Mintha felesleg lennék és mindig úgy érzem hogy csak unatkozik és erre jó platform vagyok.

2015. máj. 24. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha én ismerkedek valakivel, akkor szinte sosem a sablon kérdéseket tesszük fel, nem is kérdezősködünk, csak beszélgetünk random dolgokról. Multkor megismertem egy Holland srácot és kb 2 órán keresztül dumáltunk, röhögtünk és elvoltunk. Szerintem ilyennek kell lennie egy ismerkedésnek, barátkozásnak, hogy a kezdetektől közös hangsúlyon vagytok és nem könyökölve, halál unalomban kérdezgetitek egymást, hogy "na és szereted a panda macikat?". Elég unalmas emberekkel találkozhatsz ha nálatok nem így megy.
2015. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 fine rice ***** válasza:

Ez érdekes dolog, mert én is észrevettem ugyanezt. Pont ez volt a téma a napokban édesanyámmal, hogy a velem kb. egykorú, vagy a nálam fiatalabb korosztály nagy részét már nem igazán érdekli a másik, nem tudnak egyszerűen beszélgetni. Nem szoktam általánosítani, de azt vettem észre, hogy a nálam idősebb korosztály sokkal érdeklődőbb, mindenről megvan a véleményük, így sokkal jobb velük társalogni. No offense tho, tisztelet a kivételnek!


Tényleg egyfajta vallatásnak tűnik egy idő után az ismerkedés, amitől könnyen elmegy ember kedve az egésztől. Én szeretek beszélgetni, hasonlóak lehetünk mi ketten, de én is azt érzem, hogy sokkal többet teszek bele egy-egy beszélgetés alkalmával, mint a másik.


Talán igaza van #1-nek, de ettől az előbb-utóbbtól már a falra tudnék mászni..


Kérdező! Jól tippelem, hogy te férfi vagy?


21/F

2015. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 90%-ot hagyd ott a randi végén és kész. Elvégre nem háremet akarsz (gondolom), akkor elég ha csak egyetlen megfelelő nőt találsz :)
2015. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3.

ezaz, én is így képzelem el. És így indulok neki. Csak vagy átmegy Ő vallatásba, vagy nehéz nekem beletenni amikor nem reagál úgy ahogy kéne. pl egyszavas válaszok stb. Így elég nehéz bohóckodni hogy csak rám figyeljen és persze elvárja hogy érdekes legyek, amikor ő nem tesz bele. Egy kezemen megszámolom mennyi ilyen volt, amikor jól is éreztem magam és nem úgy hogy produkálnom kell magam csak azért, hogy figyeljen.


Amúgy nem akarok háremet, sem szexkapcsolatot.

2015. máj. 24. 15:10
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

ez azért van mert ez a te hibád :)


Mert jár a szád egyfolytában. Hagyod hogy vallassanak. Ők tesztelni akarnak. Gyorsan felmérni, hogy érdemes e veled maradni. De valójában nem így akarják megtudni, csak te ezt a kaput nyitod ki előttük és ők besétálnak. Rövid idő alatt, túl sokat tudnak meg rólad és már nem leszel érdekes.


A másik fél ráadásul rosszul fogja magát érezni, mert úgy gondolja hogy nem vagy kíváncsi rá. Nem is érdekled. Akkor érzi magát jól ha beszél magáról, de ezzel egy időben nem egy bólogató gépre vágynak, hanem aki be - be tud szúrni dolgokat. Egy két érdekes történetet a témához csatolni és ezzel közvetve értékeket felmutatni.


Eléggé valószínűnek tartom, hogy olyan témákat is felhozol, amik könnyen konfliktust teremthetnek.


Az első számú dolog, amit kerülni az a politika, és még nagyon sok ilyen van. Egyszerűen ne hagyd hogy olyan legyen a téma, amit falat húz fel köztetek.


Véletlenek nincsenek. Mindennek ami veled történik te vagy az oka!


Jah igen, és még könnyen vallatás lehet a vége, ha nem tudsz valamiről bővebben beszélni és visszadobni a labdát. Megkérdezi mit szoktál csinálni otthon. Te elmondod ezt egy mondatban és már teszi is fel a következőt. Pedig ideális esetben, ha feltesz egy ilyet akkor jó ha ezt valahogy tovább fűzöd, nem árulsz el sokat. kérdéskeet hagysz benne és ..agklagjlkgjrgklajergpjegfdagafddh

2015. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

"éz nekem beletenni amikor nem reagál úgy ahogy kéne. pl egyszavas válaszok stb. Így elég nehéz bohóckodni hogy csak rám figyeljen"


vagy nem jó a kérdés, vagy nem jól fogalmazod meg. vagy pedig a válaszával nem tudsz mit kezdeni. mert az egyszavas válaszra is mondhatsz valamit amire ő neki többet kell mondani


ráadásul nem bohócokat keresnek. azokon röhögni szoktak, legjobb esetben is barát. nekik olyan kell, aki mellett el tudják képzelni magukat és jól meg is dugja őket... ennyi

2015. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 fine rice ***** válasza:
#7: A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad. Menni fog az még lejjebb is tesó. :'D
2015. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7. pont hogy nem. csak tudod ha az ember nem tartja fent az izgalmat, akkor vallat, vagy elmegy szó nélkül.

Ha vallat akkor, jön a besértődés ha nem válaszolsz...

2015. máj. 24. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!