Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú randin megnézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú randin megnézi a körömlakkom, hogy milyen színű, meg kérdezi, hogy a hajam festett-e, mert olyan szép, az azt jelenti, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Csak mert furcsa volt, úgy megnézte a körmeim, ilyet normális esetben férfiak nem szoktak észrevenni...
2015. máj. 26. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak jó témákat keresett és próbált minél többet beszélni olyan dolgokról, ami téged érdekel. Egyébként megjegyezném nagyon ügyesen. :D Fociról beszél, eléggé untad volna magad gondolom.
2015. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A köröm csak elterelő kérdés volt, arra volt kíváncsi, hogy festeted-e a hajad, főleg ha már 30-as vagy.

(Ha 30-as haját nem fejtő nőnek nincsenek még ősz hajszálai, akkor jó a genetikája.)

2015. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

20 vagyok, szóval őszülés még nincs de nem is festem...


csak főleg ez a körömlakkos volt furcsa, hogy megragadta a kezem, aztán úgy nézegette, mint ha boltban lenne, vagy nem is tudom

2015. máj. 26. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:

A srác csak figyelmes akart lenni h észrvette a körmeidet. Plusz megfogta a kezedet, ez nyilván testkontatkus, amihez ürügyül szolgált.

Meg én pl. bírom a színesre lakkozott körmöket, tudom h a legtöbb csávót nem érdekli, de én szerintem szexi :D Szóval ez nagyon általánosítás h nem vesszük észre max a kisfiúk meg az ilyen bunkók nem veszik észre akik csak a melleidet nézik :D egy igényes férfi felfigyel a részletekre is

.

A hajadat is nyilván dícséretnek szánta.



Azért szomorú, h a csajok már egy kedves megjegyzést is furcsának tartanak a mai világban. :(

2015. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.: csak nem tudtam, hogy miért csinálja, mert az volt életem első randija és sosem bókolt előtte még senki nekem. Ezért nem értettem, de egyébként nagyon jól esett, csak nem történt még ilyen velem.
2015. máj. 26. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha elhívott/elment veled egy randira az szerintem már önmagában is azt jelenti, hogy tetszel neki, bár én elég furán gondolkodom :D
2015. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs témája veled. Keresi de nem találja. Vigyázz mert legközelebb ha ilyet érzel, vedd át a beszélgetést, már ha tetszik a srác, mert ha nem akkor rövidesen vége lesz ennek az ismerkedésnek.
2015. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves akart lenni, udvarolt. Teljesen jó.
2015. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!