Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőttek! Az a problémám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttek! Az a problémám, hogy nagyon korán 1. randi végén lefeküdtem egy férfival (ő 23 éves! ). Hogyan tovább? Folytatás lenn.

Figyelt kérdés

Azonnal egymásra hangolódtunk, őrülten vonzódtunk egymáshoz, rég voltam férfival. Úgy gondoltam nem lesz belőle semmi komoly, így nem érdekelt, ha könnyű vérűnek tart. Lefeküdtem vele. Azóta kapcsolat lett belőle, de nem komoly. Úgy érzem, hogy azt hiszi más pasikkal is ilyen voltam/vagyok. Így érthető lenne, ha nem venne komolyan. Pedig én komolyabb kapcsolatot is el tudnék vele képzelni. Előtte legalább 7(!!!) pasival utasítottam vissza az alkalmi,gyors szexet. Ő volt az első akivel rögtön bele mentem.

Ennek ellenére elképzelhető, hogy komolyan vesz?


N21



2015. máj. 26. 19:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Honnan a túrós f aszból tudjuk most komolyan?
2015. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%

*Előtte legalább 7(!!!) pasival utasítottam vissza az alkalmi,gyors szexet. Ő volt az első akivel rögtön bele mentem.


A szokásos mesét és köritést szerintem hagyd ki a mesélésből:D Már ha jót akarsz magadnak, és nem akarod hogy szépen mosolyogva lesajnáljanak:D


*Azóta kapcsolat lett belőle, de nem komoly.


Ha komolyat akarna, le sem tudnád magadról vakarni.


Nem voltál neki emlékezetes. Innen már vissza nem hozod ennél a dolgot a srácnál. Néha még meg fog rántani, de maradni melletted nem fog.

2015. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Ti komolyan tudnátok venni így egy nőt?

Vagy párkapcsolatra nálatok kizáró ok lenne, ha 1. randin lenne szex? Egyáltalán elhinnétek egy nőnek, hogy csak veletek volt ilyen?


Egyébként 1. randin végén orál szex volt, 2. randin adtam magam oda teljesen.

2015. máj. 26. 19:06
 4/28 A kérdező kommentje:
#2. látom te ezt 7 pasi visszautasítást szokásos mesének hiszed :D Pedig, ha valahol, akkor ezen az oldalon lehetek őszinte. Tényleg így volt, más pasihoz közel nem vonzódtam annyira, mint hozzá. Köszi a véleményt, felpontoztalak, mert legalább látom, hogy van férfi aki az ilyet nem hiszi el. :( :(
2015. máj. 26. 19:09
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Idő közben megváltozott a múlt, és orál lett a szexből? o.O

Finoman mondva ezt már elqurtad, majd legközelebb.

2015. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

*Ti komolyan tudnátok venni így egy nőt?


Engem mindig komolyan vett a akivel ez történt:DD


*Vagy párkapcsolatra nálatok kizáró ok lenne, ha 1. randin lenne szex?


Miért lenne kizáró ok? ez nem lóverseny:D


Egyáltalán elhinnétek egy nőnek, hogy csak veletek volt ilyen?


* Kit érdekel, hogy ki mit hisz. Én tudom az igazamat és az igazságot, nem hazudok, azt hogy ezt valaki elhiszi vagy sem az ő problémája:)


*Egyébként 1. randin végén orál szex volt, 2. randin adtam magam oda teljesen.


Egy normális szexhez az orál hozzátartozik.egalábbis akinéál szexuális kultúra létezik. Ezt nem kell kihangsúlyozni, mert ez egy természetes dolog:)

2015. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
8%

4-es


Figyi, nem most jöttem le a falvédőről:DD A legjobbat akkor teszed, ha hallgatsz, megtanulod a hallgatás iskoláját, és ha kérdeznek, és te válaszolni akarsz, akkor válaszolsz, ha meg nem akarsz válaszolni akkor egy szót nem fognak tudni belőled kiszedni:D

Magánügy:)

2015. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#3 az orál szex is szex.
2015. máj. 26. 19:14
 9/28 anonim ***** válasza:
40%

*Egyébként 1. randin végén orál szex volt, 2. randin adtam magam oda teljesen.


Akkor orálozz ha átadod magad neki-legalábbis első körben:D

Nem értelek, neked nincs egy anyukád akitől kérdezni tudj ilyen dolgokat?, hogy kell egy nőnek viselkedni?

Szóval nem értelek:D

2015. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Ahogyan itt leírtad,lényegében ugyanazt elmondhatod,hogy nagyon ráhangolódtál már első alkalommal,pedig nem "szokásod" ilyen könnyen venni a dolgokat,de úgy érzed,hogy ennek így kellett lennie,és reméled,hogy emiatt téged nem fog komolytalannak venni,mert akár te többet is eltudnál képzelni vele.(nem kell megbánni részedről,akartad nem?ha meg emiatt nem akar tőled komolyat,akkor ha nem feküdtél volna le vele,akkor sem akart komolyat. A nők túlkombinálják,,,szerintem a férfi eszébe nem igazán jut,hogy Húhh basszus,lefeküdt velem ilyen hamar,akkor én nem is veszem komolyan)
2015. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!