Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik testalkat jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik testalkat jön be jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most egyetem mellett vissza tudnék menni focizni a helyi csapatba, de akkor az a tipikus focista alkatom lenne (magas vagyok 192cm, tehát magas, vékony), így viszont most, hogy kondizok így azért kicsit már izmosabbnak látszok...(a kettőt nem tudnám egyszerre csinálni, és a genetikám is olyan, hogyha abbahagyom a kondit akkor újra vékony leszek..)

Nektek melyik tetszik jobban, ha valaki magas vékony, vagy ha magas és "izmosabb"??



2015. máj. 29. 22:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Van ez az agykontroll dolog ami túl van cifrázva meg olyan mintha tanfolyamot kéne végezni hozzá de a helyzet az hogy a pofonnál is egyszerűbb.


Lehet hogy tudsz róla de dióhéjban elmondom hogy a lényege az "alfa" állapot amiben tudsz kommunikálni a tudatalattiddal és választ kapsz a kérdésedre.

Ez az alfa állapot nem valami nagy kaland, semmi varázslat meg ilyenek és a helyzet az hogy az ember napjában többször is ebben az állapotban van anélkül hogy tudna róla.


Amit tenned kell hogy amikor fáradt vagy és lefekszel aludni akkor elkapod az elalvás előtti pillanatot. Nem kell az utolsó pillanat, csak mikor már érzed hogy kezdesz leereszteni (alfa állapot) akkor felteszed magadnak a kérdést hogy tudsz-e karriert építeni focizásból.

Elmondod még magadban hogy a választ álom formájában kéred és a lehető legvilágosabb módon megkapod és amikor felkelsz emlékezni fogsz rá és egyértelműen tudni fogod belőle a választ.


Ez az amikor az agykontroll szerint "álmot programozol" magadnak.

Én már derítettem ki így hogy egy lánnyal van-e komolyabb kapcsolatom a jövőben, találtam meg így kulcscsomót és már nem is emlékszem mennyi mindenre használtam.


Ez a dolog kb. 1 percet ha igénybe vesz de éveket spórolhat meg az életedből amit feleslegesen fecsérelnél el.

Ha nem sikerül elsőre mert bealszol ne törődj vele majd következő este újra megpróbálhatod elvégre is szinte semmilyen erőfeszítést nem igényel és amúgy sem hajt a tatár.

2015. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!