Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról a pasiról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a pasiról, akit úgy ismertél meg, hogy még megvolt a barátnője? (lent a többi)

Figyelt kérdés

tehát még kapcsolatban volt, de már nem szerette a párját és vergődött ezzel a szakítással, és közben kezdtetek el beszélgetni. (nem társkeresős dolog)

Aztán szakított vele. De...

ez elég gáz volt szerintem így is , titeket ez befolyásolna , nem tántorítana el?:/


2015. máj. 30. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem lett a dologból semmi.

Vártam amíg a csajától elköltözött,utána meg jött a duma,hogy ki kell hevernie a rossz kapcsolatát,nem akar rögtön egy újat.Mondhatta volna azt is,hogy nem akarok tőled semmit csak szexre kellesz.

2015. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magadról egyébként milyen véleménnyel vagy?
2015. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tettei befolyásolnák, hogy mit gondolok róla és hogyan viszonyulok hozzá. Ha az lenne, mint az elsőnél, akkor nyilván eltántorítana. Ha viszont látom rajta az igyekezetet, lelkesedést, akkor miért zavarna? Előfordulhat, hogy "alkalmatlan" pillanatában ismered meg a másikat, attól még lehet, hogy jó lesz a vége.


Lehet, hogy elfogult vagyok, nem tudom. Én a vőlegényem úgy ismertem meg, hogy kapcsolatban voltam. Nem vergődtünk a szakítással és igazából az sem tudatosult bennem akkor még, hogy már nem szerettem. De találkoztunk, nagyon megtetszett, szinte azonnal szakítottam az akkori barátommal. Azóta már a párom a vőlegényem, és nem érzem azt, hogy a tetteimmel bármilyen formában kétséget ébreszthettem volna valaha is benne. Ez nálam nem jelenti azt, hogy bármikor elhagynám őt egy másikért, ez butaság. Ha előbb-utóbb úgyis szakítottunk volna az exszel, akkor nem tök mindegy? Szóval kérdező, a tettei és a hozzáállása alapján ítéld meg, ne az alapján, hogy milyen helyzetben találkoztatok. Végülis, szakított vele. Innentől kezdve már csak rajtatok áll.

2015. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első, már nem vergődik túl lett rajta hamar, pár nap, mivel már eltávolodtak egymástól meg minden, szóval már rég nincs a képbe semmilyen probléma.
2015. máj. 30. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem lehetett túl mély elköteleződés,ha pár nap alatt elmúlt minden.
2015. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem gondolnék róla,mert szakítás alatt mással beszélget,az élet megy tovább.Jól tette beszélgessen.
2015. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez jó hír:)
2015. máj. 30. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak beszélgetett velem amíg kapcsolatban volt és csak azután mutatná ki egyértelműen, hogy tetszek, miután szakítottak, akkor nem befolyásolna. Esetleg annyiban, hogy próbálnék nem sietni semmivel, hagynék neki időt, még ha ő úgy is érzi, nincs rá szüksége.
2015. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!