Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Zavarna ez titeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Zavarna-e titeket, ha a srác akivel ismerkedtek, politikusi pályán mozog..Zavarna-e titeket a munkája?

Vagyis inkább az zavarna, hogy ma ugye nincsenek jó színben feltüntetve..szóval sokan nem szeretik mert politikus, ez zavarna titeket?



2015. máj. 31. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem, bár nem igazán érdekel a politika

azt meg tudom, hogy nem lehet mindenkit egy kalap alá venni

2015. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem, de ha kiderülne, hogy nagyon más nézeteket vallunk az azért nem a legjobb előjel egy kapcsolatban.
2015. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Szóval ha egyébként úgy az egész politika nem nagyon érdekli a lányt, akkor nála ez nem gond, ugye?

2015. máj. 31. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel nem nagyon érdekel a politika, viszont ennek ellenére vannak bizonyos nézeteim. De nem mindegy, hogy kis dolgokban vallunk más nézeteket, vagy konkrétan abban amit pl. Te képviselsz, amivel a napod nagy részét töltöd(nem tudom mennyire érthető így, nem tudom pontosan azt átadni amit gondolok:) ). Ha nagyon különböző nézeteket vallanánk, akkor azt hiszem hogy szétválnának az útjaink.
2015. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár az ellenkező nem vagyok, de engem zavarna, ha a lány politikus lenne, és nagyon óvatos lennék vele. Sajnos vagy nem sajnos, ha tisztességes és becsületes vagy ezen a pályán, akkor jobb esetben nem nagyon lesz beleszólásod a dolgokba, rossz esetben bedarálnak és vagy kiutálnak, vagy a saját képükre formálnak (korrupció, stb). Előbbi esettel persze nincs semmi problémám, de honnan tudjuk, vajon ilyen marad-e a randipartnerem? Ott vannak Orbánék, 20-22 évesen tuti az volt az alapkoncepció, hogy jobbá tegyék az országot, és el sem tudták képzelni, hogy mekkora mocskok lesznek 20-25 évvel később. Mégis így lett. Talán a hatalom, talán a többiek tették ilyenné, de abban is biztos vagyok, hogy a felesége sem egy ilyen emberhez ment hozzá annak idején.
2015. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna. Kivéve ha nagyon szélsőséges nézetei lennének.

Legalább a megélhetéssel nem lenne gond, saját maguknak mindig megszavazzák a fizetésemelést és egyéb juttatásokat...

2015. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként értek, és érdeklődöm a politika felé. Mondjuk nem magyar viszonylatokban. :D

De azt tudom neked mondani, hogy attól függ milyen ember.

Ha egyezik a véleményünk a fontos pontokban, akkor nem zavar.

Illetve ha vezető pozícióban van/lesz, akkor ha tudom, hogy megbízhatok benne, és az elveiben.

2015. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!