Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gond az, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond az, ha nem lennék titokzatos a lányok számára, hanem egyből mindent elmondanék magamról?

Figyelt kérdés
Nem szeretek titokzatos lenni őszintén, szeretném mindig magamat adni még a fájdalmas dolgokat is megszeretném osztani.
2015. jún. 1. 23:02
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokat is hogy nem volt még kapcsolat, mert nem alakult túl jól az életem.
2015. jún. 1. 23:03
 2/21 anonim ***** válasza:
inkább ne mondj el sok dolgot mert kukában végzed de ha magas pasi vagy úgy is jut 1000 nő még rajta kívűl
2015. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Pedig szeretnék, mert rosszul érzem magam, ha nem mondok el mindent magamról. És szeretném, ha valaki így szeretne. Most nem írnék sokat magamról mert elég hosszú lenne.
2015. jún. 1. 23:06
 4/21 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb lenne, mint azon görcsölni, hogy mit titkolsz előlem, milyen játszmákat játszol.
2015. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen én is így érzem. Nem tudom mi a fenének kell úgymond "eladni" magunkat, mikor rohadtul nincs tökéletes ember, minek titkolózni? Úgy gyűlölöm ezt az ismerkedés formát, nagyon utálom.
2015. jún. 1. 23:09
 6/21 anonim ***** válasza:

Ez mind rendben van, hogy el akarsz mondani magadról mindent.

Én is az őszinteség híve vagyok, de egyet jegyezz meg.

Egy nő sem fog veled sajnálatból összejönni.

Lehet neked bármilyen keserű az eddigi életed ez nem egy vonzó tulajdonság ha csak panaszkodsz és ontod a negatív energiákat.

Nekem is szar volt az életem, de nem hinném, hogy ezt minden egyes embernek el kellene mondanom akivel elkezdek beszélgetni.

Nem megbántásból írom ezeket, de lássuk be ezek a puszta tények.

2015. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De az ellentéte se jó, hogy csak a pozitív tulajdonságainkat állítjuk be. Nem csak panaszkodnék csak nem akarok egy autó lenni, aminek csak a jó tulajdonságait mondják el, de később kiderül hogy mégse annyira tökéletes, vagy mint a politikusok, hogy ilyen jó lesz olyan jó lesz kolbászból lesz a kerítés, de valahogy mégse ez a helyzet. Ezt érzem ismerkedésnél is és már most döntöttem el, hogy ízig vérig akarom magam bemutatni és nem úgy hogy minden rendben én vagyok a mr tökéletesség, mert már ezt nagyon unom. Unom ezeket az elcsépelt játékszabályokat, vagy érje be igazsággal vagy legyen tovább rózsaszínködbe.
2015. jún. 1. 23:15
 8/21 anonim ***** válasza:

#7

Azért számolj majd be, hogy miként jöttek a sikerek. :)

Oké, nem kifigurázni akarlak.

Számomra is ez a fontos, hogy megmutatni a rossz tulajdonságokat és ez akárki akármit mond van mindenkiben.

Csak tudod az elején nem ez a legfontosabb, hogy felsorold ezeket.

A másik fél egész biztos, hogy nem a rossz tulajdonságaid miatt fog megkedvelni.

Ezért is kell a jókra koncentrálni és természetesen a rosszakat is néha előhozni vagy elmondani.

A rossz tulajdonság mellé kell némi jó is, hogy kompenzálva van.

Meg ez egy olyan dolog, hogy megkedveli egyik a másikat a jó tulajdonságai miatt és elfogadóbb lesz a rosszakat illetően.

Piac vagy nem piac az ismerkedés, de ez van.

A jó oldaladat kell bemutasd és ez a lényeg.

2015. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak mostanában az életem nem a legjobb és nem valami izgalmas, úgyérzem egy társ kell aki mellett teljes lehetek. Persze nem csak a rosszakat fogom mondani, de nem akarom állandóan fényezni magam. :( Szerintem az őszinteség a legfontosabb és ez jó kiinduló pont hogy nem titkolózom és nem játszom ezeket az unalmas kezdeti játékokat.
2015. jún. 1. 23:40
 10/21 anonim ***** válasza:
A partnered a személyiségedet akarja megismerni, aki most vagy, úgyhogy hanyagold a szomorú, régi történeteket, amik idáig vezettek.. idővel persze ezek is előkerülhetnek, de ne csinálj belőle lelki szemetesládát az első randikon. Csak azt helyezd előtérbe, ami a jelenlegi életedben is szerepet játszik. Pl. ha van valamilyen betegséged, a szüleid elváltak, stb. Számtalan olyan randi van a hátam mögött, amikor a srác úgy érezte, az első randikon rám kell zúdítania minden valaha vele történt nyomasztó eseményt annak teljes érzelmi töltetével együtt. Ők nagyon megkönnyebbültek, én pedig örültem az őszinteségnek, de az volt az érzésem, ennek a srácnak csak valaki olyanra van szüksége, aki meghallgatja, barátra, anyára, pszichológusra, de semmiképpen sem barátnőre. Nekem is megvolt mindig a magam baja, és nem éreztem, hogy nyomasztó volt még másét is cipelni. Ne legyél titokzatos, de azért ne akarj mindenkit bevonni életed fájdalmas élményeibe, mert aminek a súlyát te cipeled és már megszoktad, az alatt ők össze fognak roskadni. Vagy azért menekülnek el, mert nem hiszik, hogy mentálisan ép lennél annyi rossz dolog után, vagy pedig azért, mert megijednek a felelősségtől, hogy nekik kellene "jóvá tenni" minden rosszat, ami veled történt, hiszen megérdemelnél végre egy jobb életet, és úgy gondolják, valaki más biztosan jobban csinálná.
2015. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!