Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Összejönnél e "vékony"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnél e "vékony" férfivel? Vagy nagyon zavarna?

Figyelt kérdés

BMI szerint van 5 kategória: sovány, vékony, normál, túlsúlyos, elhízott. BMI szerint a "vékony" típus.

Számokban ez 184-185 cm 54-55,5 kg és 30 éves. Sosem beteg, egészségesen él és eszik. Divatos öltözködéssel akár plusz 5-10 kg is "magára csal" :) Folyamatosan tartja a súlyát, képtelen elhízni, tehát inkább genetika ..



2015. jún. 2. 15:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Párom 187 cm és 64 kg, és még ő is nagyon-nagyon vékony, téged el sem tudlak képzelni ezekkel az arányokkal... (párom is ilyen egyébként, annyit eszik mint egy hadsereg lovakkal, mégsem hízik - apukája is ilyen alkat, onnan örökölte).

Szóval én alapvetően a vékony férfiakat szeretem, de tényleg nem tudom elképzelni, hogy te mennyire lehetsz vékony.

27N

2015. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha elbírja a saját testsúlyát, akkor rendben. Nem szeretem, amikor gyengébb nálam egy pasi.
2015. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
4%

Nőként 170 centivel vagy 56kg és vékony, csinos alkatú..


Nem, nem jönnék össze ilyen vékony emberrel. Egyébként is inkább a masszív testalkatú emberek tetszenek (mackós, kisportolt, minimum normál átlagos alkatú).


Egyébként meg nincs olyan, hogy valaki nem tud hízni, vagy fogyni. Lehet, hogy valakinek sokkal keményebben kell küzdenie a cél elérésének érdekében, de te is meg tudnál emberesedni edzéssel és megfelelő étrenddel.

2015. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
De,van olyan,hogy valaki nem tud hízni... Szerintem aki nem jár ebben a cipőben az ne mondjon már hülyeségeket...
2015. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%

Egy ismerősöm azzal küzdött, hogy kis tömzsi lábai voltak és sehogy nem tudott rajta formálni, mivel nem volt zsíros, hanem inkább izmos.


Felkeresett egy személyi edzőt, aki azt mondta, hogy tud változtatni magán, de kínkeserves lesz és hosszú ideig fog tartani.


A csaj vállalta a dolgot, mert nagyon zavarta.


5 keserves évig edzett és étkezett a megfelelő módon.

Azt kell mondjam, hogy qrva jól néz ki a csaj, és már egyáltalán nincsenek tömzsi lábai.


Hát mindenki tud hízni, fogyni, izmot szedni magára.


Van akinek sokkal hosszabb ideig tart és sokkal többen kínlódik vele, ettől függetlenül lehet.

2015. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként meg nyilván, aki ebben a cipőben jár az azt mondja, hogy nem tud hízni/fogyni, miután még mindig abban a cipőben jár.
2015. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kizárt. Még én is "dagibb" vagyok, pedig nekem is zörögnek a csontjaim.
2015. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

Ez a "nem tudok hízni, mert genetikailag ilyen vagyok", pont ugyanaz, mint hogy "nem tudok fogyni, mert genetikailag ilyen vagyok". Ha egy alapból vékony alkatú valaki nem is lesz soha díjbirkózó kinézetű, de valamennyit mindenképp lehet változtatni helyes étrenddel és megfelelő sporttal. (Hacsak nem valami hormonális probléma áll a háttérben, vagy nem éppen növésben levő kamaszfiúról van szó)


De nem ez volt a kérdés, úgyhogy nem is ez a lényeg.

Szerintem túl vékony, nekem inkább a kicsit teltebb alkat tetszik. A párom, mikor megismerkedtünk 170 cm magasságához volt kb. 70 kiló és még így is vékonynak tartottam. Te tényleg eléggé soványka lehetsz.

2015. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
A férjem 185 centi, 60kg. Köszi, imádom :)))) Abszolút az esetem! :D
2015. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

Szintén 185cm vagyok, de 95kg, és ezt sem tartom soknak. Férfiban az 55kg brutálisan kevés!!! Egy 170cm nőnél ideális testsúly.

Olyan nincs, hogy valaki nem képes hízni....tudatosan kell étkezni és nem mindegy hogy mit és mikor!!! Megfelelő étrenddel és táplálék kiegészítővel simán híznál 5kg évente.

37F

2015. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!