Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felejtsem el a káros szenvedél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el a káros szenvedélye miatt?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki nagyon szimpatikus számomra, közös társaságon keresztül ismerkedtünk meg körülbelül fél éve. Azóta kettesben is sok időt töltöttünk és én ezt nagyon élveztem, sőt, szeretném, ha ennek folytatása is lenne. Ő is így érez, de nem vagyok biztos abban, hogy jó vége lenne a dolognak, ugyanis az illető alkoholproblémákkal küzd. Számomra ez egyelőre még nem jelentett bajt, de alkoholista szülők gyermekeként tudom, hogy ez a későbbiekben nem tenne jót a kapcsolatunknak. Bár csak érintőlegesen beszélgettünk a dologról, de tudom, hogy jelen pillanatban tényleg nincs abban a helyzetben, hogy lelkileg készen legyen arra, hogy letegye a piát. Szinte biztos vagyok benne, hogy jó életre vágyik, de nem tudom, hogy én ebben mennyire tudok segíteni. Hallottatok már olyanról, hogy valaki megtalálta a társát és utána könnyebben hátrahagyta káros szenvedélyeit? Mennyi az esélye annak, hogy ha támogatom őt, akkor ez változhat?
2015. jún. 3. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal valószínűbb, hogy személyes kudarcként éled meg, ha nem tudod megváltoztatni, és még szenvedsz is az alkoholizmus miatt a párod mellett. Egyébként egy kezdeti lelkes időszaktól eltekintve nem valószínű, hogy bárkiért letenné a piát, ha saját magáért nem képes rá. Mindenki jó életre vágyik, de csak annak van esélye elérni, aki nem egy megmentőre támaszkodva teremti meg, hanem másoktól függetlenül teszi meg a lépéseket a normális jövő felé. Ha igazán jót akarsz magadnak, keress másik szimpatikus embert.
2015. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értettem a szüleid is alkoholisták voltak?

Szomorúan látom,hogy annyira beléd diktálták,hogy ezért vagy azért kell inni.

Nincs olyan lelki helyzetben ,hogy ereje legyen megállni az ivást?

Az igazi alkoholistákat hiába támogatod,téged is nyomorba fog dönteni.Őszintén ezt gondolom.

2015. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!