Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nálatok kb.5-6-7 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nálatok kb.5-6-7 évvel idősebb huszas évei közepén levő idősebb pasi szimpatikus nektek és kiderül, hogy nem volt még barátnője hogy fogadnátok megváltozna a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel ismerkedek és már túl van egy komoly kapcsolaton és megszeretném vele osztani azt, hogy nem volt még semmilyen kapcsolatom, randim se, mert későn érő típus vagyok. Tudom, hogy kicsit kényes téma, de nem akarok semmilyen kitalált történetekkel előállni, hanem magamat szeretném adni. Rájöttem arra is, hogy nem attól lesz jó valaki, hogy mennyire tapasztalt, hanem milyen a hozzáállása és mindig próbálok pozitívan felfogni mindent.
2015. jún. 5. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

attól függ miért nem volt még

ha csak nem találta még meg a megfelelőt, azt megértem és nem probléma

ha akart volna, csak senkinek nem kellett, akkor azért elgondolkoznék rajta, hogy ez vajon miért van így és az a bizonyos ok engem mennyire zavarna

2015. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Volt időszak mikor nem kellettem senkinek, mert nem volt valami makulátlan a személyiségem és kissé el is voltam hízva, de ez már elmúlt, elég sokat változtam.
2015. jún. 5. 20:07
 3/11 valamitkereső válasza:
Nekem rendkívül szimpatikus a dilemmád. A legfontosabb a hitelesség, hogy vállald magad. Nem kell szerepet játszani. És nem verseny ez, ahol bizonyos korra tuti jobban, vagy egyformán kell állni mint a többiek. Én úgy látom a kérdésedből, hogy sokat dolgoztál eddig magadon. Csak így tovább.
2015. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell tudnia róla...bekamuzol X kapcsolatot aztán kész! Hidd el minden ösztön..sose buksz le :-)
2015. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna. van több állati jófej, széleslátókörű, tanult ismerősöm, akik 28 körüliek és még nem volt párkapcsoaltuk
2015. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
annak meg mindig örül az ember, ha valakinek az első.
2015. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a legtöbb csaj akárki akármit ír itt, tuti, h gáznak fogja tartani, mert egyből belegondol minden rosszat, és nem fogsz kijönni jól sajnos. Nagyon kevés csaj, akinek ezt őszintén elmondhatod, ha te megtaláltad ezek egyikét, és biztos vagy benne, csak akkor tedd meg ezt, h elmondod.
2015. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ismerkedtem ilyen sráccal. Elmondtam neki, hogy nincs sok tapasztalatom, neki meg kiderült, hogy valószínűleg 0 van. Nem is ez zavart, hanem ahogy ezt az egészet kezelte. Tetszett a srác, de az hogy nem volt kapcsolata extrém gátlásossá tette. Én többször kezdeményeztem, de nem hiányzott az önbizalmamnak, hogy ezekkel nem tudott mit kezdeni. Lehet, ha valaki kitartóbb, vagy anyáskodóbb...

Nem az a lényeg, hogy valakinek milye van vagy milye nincs, hanem hogy hogyan kezeli, mit sugároz magából...

Ugyanígy volt már alacsonyabb srác is aki tetszett, állandóan a magasságán problémázott.

2015. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
uh... mármint mije
2015. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
örülnék neki, hogy miattam hajlandó lenne ezen a bebetonozódott állapoton változtatni
2015. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!