Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tinder pc (a tinder elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder pc (a tinder elvileg pc-n is használható változata) az egy kamuoldal, vagy csak én nem tudom hasznáni?

Figyelt kérdés
ez egy bot oldal?

2015. jún. 5. 20:06
 1/6 anonim válasza:
68%
hát szerintem még maga az egész alkalmazás is az, ami telefonra van.... kb egy hete használom és eddig egy találatot sem dobott ki.
2015. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
1: Mert ronda vagy. :(
2015. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 polarbeer ***** válasza:

Én is PC-n nyomom a Tindert, letöltöttem a BlueStacks App Playert, ami végülis egy android emulátor. Minden androidos app fut rajta, kicsit néha lassú, de ajánlom, csináld így!

Sok jó matchet! ;)

2015. jún. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kiraly vagy, kosz
2015. jún. 7. 08:49
 5/6 A kérdező kommentje:
már fél órája keres de nem hozott be még senkit :-D
2015. jún. 7. 09:22
 6/6 polarbeer ***** válasza:
GPS? :D Ha nincs a PC-den, akkor töltsed le a Fake GPS appot. És ne lepődj meg, ha az óceán közepére rak kapásból :D
2015. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!