Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtek egy számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtek egy számotokra szimpatikus, helyes sráccal és kiderül róla, hogy még nem volt sikere a lányoknál mennyire befolyásolna titeket, zavaró lehet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 17:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Nem zavarna csak ha emiatt borzasztó gátlásos és nem lehetne vele semmit kezdeni.
2015. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Én pont egy ilyennel ismerkedem most, 26 éves, még sosem volt barátnője, szűz és nem is csókolózott. Hát majd fog velem ;) Egyáltalán nem zavaró, sőt, valahogy picit izgató is a dolog. Imádom a srácot, édes, figyelmes, okos, oda vagyok érte.

Hidd el, ha normális a lány és megszeret, nem fog akkor sem máshogy tekinteni rád, ha megtudja, hogy nem volt előtte nőkkel dolgod.

Én még örülök is neki, hogy nem fog hasonlítgatni az exeihez.

2015. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

2-es.

Belőled nagyon sok kéne ebbe a világba,merre létezel? lehet téged klónozni?vagy legalább a gondolkodásodat?

Az a srác nagyon örülhet akkor,értékes nő lehetsz nagyon,sok sikert hozzá. :)

Egyszer nekem is egy ilyen nőre lenne végre szükségem,de hát még csak szóba sem áll velem egy sem,én sem csókolóztam még soha stb. :/


24/F

2015. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
A 2. válaszolónak beírunk egy piros pontot, le a kalappal! ;) :)
2015. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Abban a pillanatban biztos lennék benne, hogy hazudik. :D Aki az elvárásaim negyedének megfelel, az már könnyen talál nőt, ha akar.
2015. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
3., 4.: nagyon sok ilyen lány van, csak nem veszitek őket észre :) De köszi, kedvesek vagytok.
2015. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%

6-os.

Én mindenféle nőt számításba veszek,de egyetlen sem adott még csak esélyt sem nekem.Így nehéz is lenne észrevennem,mikor még csak esélyt sem kapok.1 mp alatt elítélnek külső alapján,mert nem helyesnek születtem,és elküldenek.

Hát így elég nehéz lenne...

24/F

2015. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
41%
#2es látom még megvan a rózsaszín köd...kíváncsi lennék a véleményedre majd később, miután ez a zavaró tényező már nem lesz :D
2015. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

8.: elég reális ember vagyok, van rózsaszín köd, de nem látom tökéletesnek. Viszont el tudom fogadni :)

Amúgy kíváncsi lennék, miért lett leszavazva a hozzászólásom :D Úgy tűnik, egy nő írhat bármilyen véleményt, az itteni férfiaknak semmi sem jó.

2015. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

2. én felpontoztalak!! :)


Az én életembe is belecsöppent egy srác - bár konkrétumokat nem tudok - akinek nem sok tapasztalata van a nőkkel. Egyszerűen túl aranyos és túl kedves, már-már túl szép hogy igaz legyen. Akit már néhányszor lapátra tettek sajnos (az esetek többségében) nem tud úgy nézni egy lányra ahogy ez a srác néz rám. Egyszerűen imádnivaló!! :) Bár lehet hogy az egészet beleképzelem mert semmi nem történt köztünk, csak munkatársak vagyunk. De akkor is jó olyan illúzióba ringatni magam hogy tetszem neki, és azért viselkedik így.

Jó tudni azért, hogy még vannak a nagyvilágban ilyen pasik :)

24L

2015. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!