Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen típusú lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú lányokat, hogy lehet "meghódítani"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy 20-on éves lány...kicsit pics**..(ismerősök szerint ri.....) elég jó módú családból származik, a régebbi barátai is elég gazdagok voltak, de mellette, hát....nem a legokosabbak (jó ha érettségiük volt, a lány lassan végez az egyetemmel)...

Az öltözködésemen stb. nyilván látszik, hogy én is jómódú családból való vagyok, de vhogy nem tudok nála előrébb jutni..Elvagyunk, elbeszélgetünk, néha nem....de mintha nem akarna többet vagy nem is tudom.... (én egy másik egyetemre járok, egyetemi bulin ismertük meg egymást...) kicsit sok vagyok már neki, hogy napi szinten beszélünk szerintem...

Szóval valami ötlet, hogy hogyan tudok előrébb jutni nála?

Normális válaszokat, köszönöm!!



2015. jún. 10. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen jómódúnak lenni, tehát sajnálom de nem tudok segíteni.
2015. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed hogy akarna valamit,akkor lehet így is van.Ettől függetlenül találj ki egy programot és hívd el.És hogy ne gondolja hogy ez csak baráti,nyugodtan mondhatod hogy randira akarod hívni.Ha nemet mond,akkor ez van.
2015. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hát de Ő sem tudja szerintem, tettem már célzásokat ilyen meghívásra...néha beleegyezett, néha nem...de nem lett még belőle semmi....(szerintem csak játszik velem)

egyébként ha most így nem kellenék neki, akkor is csak van valami módja, hogy ez megváltozzon, nem?! (bármit megtennék, más nem kell nekem csak Ő...)

2015. jún. 10. 23:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akar tőled semmit,csinálhatsz bármit,nem fog változtatni a dolgokon ..
2015. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 viktorvarga ***** válasza:

biztos dugja valaki,nem érdekled annyira,mert azt észrevennéd.

de attól függetlenül dugd meg.ne nézzen már barátnőnek

2015. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5-ös: köszi, és azt hogy érjem el ilyen esetben? :D
2015. jún. 11. 00:08
 7/12 A kérdező kommentje:
*mert hiába vagyok úgymondd elengedve az anyagiak terén...egyénként egy csendesebb, kissé visszahúzódóbb srác vagyok...:/
2015. jún. 11. 00:16
 8/12 viktorvarga ***** válasza:
hát akkor vegyél egy mazda mx5 öst.viddel este a városba kocsikázni. aztán meg megmondod h most otkell h aludjon nálad.szal ahogy eddig beszéltél vele,barátnősköttél azt most felejcsd el.mostantól legyél az az ember aki megakarja dugni.de akarni kell!nemfogja kivenni a fa szod a gatyából magától.azt nekedkell.
2015. jún. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kb. 3 hónap alatt kb. 17-szer kell neki mellékesen megemlíteni, hogy szeretnéd barátnőnek/szeretőnek (az igazat kell mondani). És mint ha nem is jelentős dolgot mondtál volna, lazán haverkodni tovább úgy, hogy amikor csak illik a mi kultúránk szerint haveri viszonyban, érintsd meg őt.

Ez megvolt?

2015. jún. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy minden lányt így kell meghódítani.:)
2015. jún. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!