Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek a baratnomnek nok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a baratnomnek nok napjara? 16/F

Figyelt kérdés

kb 1 hete jottunk oszze es hat van par otletem, hogy mit vegyek neki de azert meg par kulonleges otlet jol jonne....

mivel nem reg vagyunk egyutt nem gondoltam valami nagyon koltseges dologra(2500-3000 ft)


2010. febr. 28. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hóvirágot szelj az erdőből.
2010. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők napja nem egy olyan nagy dolog, hogy ennyit rá kelljen költeni, vegyél neki egy szál rózsát, vagy egy doboz mercit, milkát vagy bármit, vagy esetleg virágot + csokit, és ennyi. Semmi extra, de jól fog neki esni, hogy gondoltál rá :)
2010. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Virágot
2010. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét a Burj Al Arab-ban megteszi. Lehetőleg a tetején lévő szobában, hogy szép legyen a kilátás. Olyan aranyos vagy, hogy gondolsz rám *.*


A barátnőd

2010. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 csokor vibrátort.
2010. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Cserepes virág mindig sláger



Dr. A.M.

2010. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Virágot, bonbont:)
2010. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hóvirágot nem ajánlom...

Ugyanis azt nem szabad letépni.


Szerintem pont azért,mert még csak mos jöttetek össze nem kell nagy ajándék.Szerintem nagyon örülne neki,ha elhívnád sétálni egy szép parkba.Vinnél egy szál rózsát (vagy azt a virágot amit nagyon szeret),esetleg ey bonbon.

15/L

2010. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat es hanyagoljuk a plussz beszolasokat >:P>:P
2010. márc. 1. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!