Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem neten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem neten egy sráccal és találkozni akar. De nekem ehhez kell legalább 1 hónap, hogy felkészüljek. Hogy húzzam addig az időt?

Figyelt kérdés
Minden nap beszélünk, én is akarok vele találkozni, csak nem most azonnal, mert nem vagyok jó formában egyáltalán. Nem akarom hogy kiábránduljon, csalódjon, és kudarcba fulladjon az ismerkedés. Ha esetleg tetszenék neki így is, akkor is rosszul sikerülne a randi mert így nincs önbizalmam, nem tudnék felszabadult lenni vele, akkor meg az lenne a baj. Mivel indokoljam ezt, hogy majd csak akkor akarok találkozni?
2015. jún. 15. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
mond meg neki még egyenlőre neten ismerjétek jobban meg egymást
2015. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Ha már most sem vagy képes őszintének lenni, akkor mi lesz később? Ha emiatt kiábrándul belőled, akkor meg meg sem érdemelt...
2015. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi fog változni egy hónap alatt,csúcsformába hozod magadat ? :) Mondd meg neki hogy most nem vagy jó passzban,de mindenképp akarsz találkozni,csak kicsit később.
2015. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Ki az, aki néhány beszélgetés után találkozik valakivel? Akárki lehet, akár egy sorozatgyilkos is. Én is bizalmatlan voltam neten mindig. AKi ezt nem értette meg, az nem várt, és továbbállt. Aki megvárta, nem bánta meg. A férjem 3 hetet várt, és napi 4-6 oldalas leveleket írt. Meg is lett az eredménye :) Kérj türelmet, ismerd meg minél jobban, és közben szedd is össze magad testileg-lelkileg!
2015. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Én is beszélgetek valakivel a neten, bár nem 1 hónapja, hanem fél éve. Nekünk 1 hónapja volt szó először a találkozásról, mert nagyon közel kerültünk egymáshoz, viszont én is húzom csak az időt, pedig ő már nagyon szeretne velem találkozni.
2015. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, lehet sorozatgyilkos is, de ki mondta, hogy a lakásán kell vele találkozni? Eleinte nyilván nyilvános, viszonylag zsúfolt helyre, és csakis napközbenre kell szervezni találkozót, ami után nem engeded, hogy hazakísérjen, sőt ha nagyon félsz direkt másik buszra is felszállhatsz.


A hülyék nevében is sajnálom, hogy ennyire bizalmatlannak kell lennie ma egy nőnek :( Mert egyébként én is annak a híve vagyok, hogy a net kapcsolattartásra, és kapcsolatfelvételre való - megismerkedni élőben kell :) Szóval ha nagyon max 2-3 hét után hímez-hámoz a nő, akkor erősen elgondolkodom, folytassam-e a meddő pötyögést, metakommunikáció nélkül.

2015. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jáj, nem a nevükben, hanem HELYETTÜK is elnézést kérek :D Én nem tartom magam hülyének, és sorozatgyilkos sem vagyok :D
2015. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

1 hónap múlva sem lesz semmi másképp.


Remélem ilyen nőktől megkímél a sors.

2015. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek miről van szó. Mostanában nagyon kevés pénzt kell beosztanom, ezért nem tudok olyan ápolt és szép lenni mint amit a képeimen látott. Le van nőve a hajam, csúnyák a körmeim, alig vannak már sminkcuccaim, nincs egy normális cipőm csak szakadtak.... Oké a természetesség jó dolog, de én nem így mutatkoztam be neki a képeimen, nagyot csalódna ha így jelennék meg, és én is szörnyen érezném magam. 10-én lesz pénzem, és akkor rendbe tudom hozni magam végre, ezért szeretném akkor a randit. A másik dolog az, hogy pénz nélkül amúgy sem indulnék el egy randira, mert nem biztos hogy meghív, lehet hogy a közlekedésre is kell majd pénz.
2015. jún. 15. 22:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Hidd el tapasztalatból mondom! Ne húzd az időt! Imádok egy lányt több mint 2 éve. Csak netről ismerem, mivel majd 4 hónapig várt hogy találkozzunk végre. Én meg edzettem hogy ha eljutunk addig tetszek neki! Ő megunta a várakozást! A mai napig konyizek neki talalkozóert de nem válaszol sehol.
2015. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!