Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok olyan pasival akit a chat-en ismertetek meg? Nős csak a szex érdekli, mindjárt le is szögezte.

Figyelt kérdés
Erre azért nem vagyok még nyitott. Kértem akkor,hogy találkozzunk, pusztán őszinteség és szimpátia.Bevallottam, hogy molett vagyok, de nem zavarja. Kérte küldjek magamról képet, de szexit is,ez nekem nem megy. Ő, sem a nevét, telefonszámát nem adta meg, de kellemes a hangja.Találkozni akar velem,ebben én is benne vagyok de csak meg ismerni. 38 éves vagyok és öt éve egyedül élek.Komoly válaszokat várok!
2010. márc. 1. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
mintha egy 19 évest hallanék
2010. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha kalandot akarsz akkor találkozz vele...

de ebből komolyat ne várj

2010. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha őt csak a szex érdekli , Téged meg nem akkor miről is beszélünk?:O
2010. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te magad mondod hogy leszögezte hogy nős és csak a szex érdekli. Na most akkor döntsd el: szeretnél e a szeretője lenni, vagy egy kalandot szeretnél vele. ha nem akkor meg ne találkozz vele. ilyen egyszerű. mi ezen a kérdés?
2010. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi lett végül? Találkoztál vele?
2011. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!