Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli lányok! Negatívum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok! Negatívum, ha a srác "sznob"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval ha alapból egy magas, sportos srác de drága ruhákban jár, kocsival, taxival jár az egyetemre, éttermekben ebédel szinte minden nap stb...

(Emberileg állítólag nagyképű, bunkó, lekezelő...)

Ez zavarna titeket, vagy szóba sem állnátok egy ilyen sráccal?



2015. jún. 20. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Igen, negatívum.

Nem azzal van baj, ha valaki gazdag, mert ismerek nagyon jófej és emberséges gazdagot is, akinek eszébe sem jut felvágni a pénzével és nem nézi le a szegényebbet, de a leírtak alapján egy olyan srác elég taszító a számomra.

25/N

2015. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem negatívum. Sose tudtam elviselni a lekezelő embereket, ugyanannyi tiszteletet várok el, mint amennyit adok.
2015. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Ezek a srácok többet foglalkoznak magukkal, mint velem, ami nem vonzó
2015. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
"nagyképű, bunkó, lekezelő"
2015. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Jó, én már 30-as vagyok, de 20-as éveimben is visszataszítónak tartottam az ilyen viselkedést. Ismerek ilyet egyébként nőben, de ő még csak nem is áll jól anyagilag, és nem is egy cicababa, sőt, de van egy külföldi pasija, akivel évente 1-2 alkalommal találkozik személyesen pár napra valahol külföldön, és a pasi mindent áll neki ezek alkalmával, na, ő erre nagyon fennhordja az orrát.
2015. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

egy szintig nem zavar, de ha már valaki lekezelő és bunkó, az már kifejezetten negatívum

meg ez a minden nap étterem is fura nekem

2015. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#1-es:

A leírtak nem azért vannak, mert fel szeretne vele vágni, hanem így nevelkedett, neki ez nem számít úgymond luxusnak...

2015. jún. 20. 15:17
 8/19 A kérdező kommentje:

#6-os:

lekezelő és bunkó állítólag csak az olyan személyekkel akikkel nem igazán akar beszélgetni stb...

minden nap étterem meg úgyértve, hogy órák közben ha úgy vannak akkor a közeli kis étterembe elmegy és ott ebédel pl....

2015. jún. 20. 15:22
 9/19 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

ebben az esetben adnék neki egy esélyt, nem az alapján ítélném meg hogy mások mit mondanak róla

2015. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kimondottan szánalmas, 20 évesen nyilván nem neki van pénze, hanem a szüleinek(ezzel nincs is semmi baj), amíg semmit nem ér el az életben nincs mire felvágni.
2015. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!