Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova érdemes menni szórakozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha_kap_eszi_maki kérdése:

Hova érdemes menni szórakozni ismerkedés céljából 30-as,40-es korosztálynak (35/F)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy felnőtt 35 éves férfinak merre érdemes mennie szórakozni ismerkedés céljából Budapesten? A megcélzott korosztály a minimum 30-as (sajnos a 20 évesek még elég éretlenek, bár a 30-asok is néha, hogy lesz ezekből felelősségteljes anya valaha is? Bár ez már másik kérdés :o) ) kösz a választ.

2015. jún. 21. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én annyit mondok neked, hogy nem lesz egyszerű....

Én is 30 vagyok lassan, de nem nagyon járok sehova. Szóval vannak ilyen lányok is. Ezeket nehezebb lesz összeszedni.

Attól függ mit keresel, bár ahogy látom Te inkább már anyát keresel, nem pedig egy barátnőt.

2015. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hol keresgélnél, hátha ott leszek. :o)
2015. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nos, a rossz hírem az, hogy a párkapcsolatra alkalmas korodbeliek már javarészt elkeltek, elvétve akad egy-egy normális nő (férfi) facéran. Szóval borzasztóan nehéz a helyzeted.

Szerintem aki ebben a korosztályban szórakozóhelyre "vadászni" jár, az nagyon nagy valószínűséggel nem lenne számodra megfelelő partner. Ilyen korban már inkább társasággal járnak az emberek, nem azért, hogy felszedjenek valakit.

Kérdés, hogy mik a szempontjaid? Milyen nőre vágysz?

2015. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az utcán illetve nagyobb tömegrendezvényeken próbálkoztam eddig több kevesebb sikerrel. Meg próbálom a társkeresőket, de ott meg nagyon sok a kamu dolog. Elég nehéz amúgy tényleg, azért is kérdeztem, hátha valakinek vannak tuti helyei :) A felszínes dolgokból már nagyon elegem lett, ez a fajta rövid kapcsolatos világ nem az én világom sajnos.
2015. jún. 21. 17:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Én (férfi) nyáron pl. strandra szoktam menni, de sajnos nem sok ilyen korosztályú nőt látni ott, pedig szívesen ismerkednék, beszélgetnék ott velük, vagy akár valamivel fiatalabbakkal is.
2015. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Milyen nőre vágyok : aki képes elfogadni azt hogy az élet milyen szerepeket osztott neki... (barát, anya, segítő, lelkitárs ... egyszóval Nő) Meg persze képes elfogadni engem, aki ugyanezt tudja nyújtani, férfi szerepekben és még szeressen is önmagamért, ne csak a pénztárcámat nézze. Na ilyennel még nem találkoztam :) Volt egy gyerekkori szerelmem, amiből később egy hosszabb, 10 éves kapcsolat kijött, de az sajnos nem miattam nem tudott működni a végére. Viszont megtanultam magamról, hogy csak a hosszú távú kapcsolatnak van értelme. Persze azóta sem futottam bele a megfelelő partnerbe.
2015. jún. 21. 17:18
 7/15 anonim ***** válasza:

Sztem nincsenek konkret helyek ahova korombeli nok jarnak (32/N)mi pl: fesztivalokra szoktunk jarni,etc.

De ez valtozo. Sztem barhol meg lehet talalni azt akit keresel en a ferjemet buvarkodas a munkahelyemen ismertem meg:-)


Az elsot pedig tarskereson:-))

2015. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, igy ertem h a munkahelyemen ismertem meg, semmi buvarkodas nem volt benne:-))))))
2015. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ismerösök által, az útcán, néhány étteremben

annyira jól keressel hogy a pénztárcádat fogja nézni?

akkor könnyü dolgod van

2015. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdezõ melyik vàrosban èlsz?
2015. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!