Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a csajnak hogy nagyon bejön?

Figyelt kérdés

Már 2x találkoztunk és ő azt mondta hogy legyen barátság, de én az első randi óta szerelmet érzek iránta.

Hogy mondjam meg neki?

Várjak vele?

Egyelőre csak találkozgassunk, fagyi, kaja, mozi, stb.?

Nem akarom elszúrni, mert tényleg nagyon bejön.

Viszont nem sokat beszélgetünk, mert ő is meg én is elég visszahúzódó típusúak vagyunk, szóval nem mindig van téma, de igyekszem szóval tartani. :)



2015. jún. 22. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

sokáig ne halogasd a vallomást, miszerint te többet érzel barátságnál, 1-2 randi még, aztán fedd fel a lapjaid ;)


ezt fogadd meg, jó tanács!

én is hasonló cipőben jártam tegnapig, gondolkoztam, hogy mi legyen, aztán megcsókoltam a 3. találkozásunk végén elköszönésképp, tetszett neki, ezzel meg is válaszolta a magamban feltett kérdést, vagyis hogy barátság, vagy több is lehet ebből..


sok sikert!

2015. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos vége! :/
2015. jún. 22. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a csók előtt mondd neki például azt, hogy "mit szólnál hozzá, ha most megcsókolnálak?" és így elkerülheted a pofára esést, ha nem akarja
2015. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez esetben sajnálom, fel a fejjel!!!
2015. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!