Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vesz fel egy nő piros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesz fel egy nő piros ruhát első randira, miközben tudja hogy pont ezt a színt nem szereti a férfi, mert előtte sokat beszélgettek erről?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Kíváncsi, hogy hogy reagál a férfi?

Lesz@rja a férfi véleményét, meg, hogy mi tetszik neki és mi nem!?

2015. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
De lehet, hogy a nő szereti. Engem nem érdekel, hogy ki milyen színt nem szeret, ha én azt szeretem és szívesen hordom. Ha már első randin meg akarnád határozni, mit vegyen fel, mit csinálnál később?
2015. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Az az egy ruhája van. Vagy elöző nap még fehér volt, de összemosta a piros zoknival. Vagy uralkodó típus és direkt téged frocliz, mert ettől indul be a libidója.
2015. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nos, nekem történetesen az egyik kedvenc színem a piros, hordom is, és még jól is áll, hozzám tartozik ez a szín. Nem mondanék le róla egy pasi kedvéért. Te lemondanál egy nő kedvéért a kedvenc színedről?
2015. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyis leveszed rola...:)

borsot torni az orrod ala. Nem hodolt be neked..

2015. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

1.Ne akarja már meghatározni valaki, hogy milyen ruhát veszek fel.

2.Ez a kedvenc ruhám.

3.A többi ruha a szennyesben volt.

4. Amit eredetileg fel akart venni, indulás előtt kiderült, hogy kihízta/elszakadt/pecsétes.

5. Nem volt egy szép ruhája, a boltban pedig ami méretben is jó volt, csak piros színben volt kapható.

6. A piros ruhájában sokkal csinosabb, szebb mint a többiben és erről nem akart lemondani.

7. Együtt lakik a mamájával, aki tud a dologról, de nem tetszik neki, ezért a többi ruhát eldugta.

8. Vagy azt gondolja, hogy így teszi próbára a férfit, hogy mi a fontosabb neki, a külső vagy a belső.

9. Az erős érzelmi hatás így garantált. :)

10. Ha manipulatív a férfi, így le fog mondani róla.

11. Arra gondolt, hogy azért mondta neki a férfi, mert tudja hogy a nők, sokkal vonzóbbak egy férfi számára pirosban és az a kevésbé vonzó kinézetére volt kíváncsi, aminek nem akart engedni - ez is a manipulációra vonatkozik.

Az utolsó kettő tulajdonképp az 1-es pont alpontjai

Szóval számtalan oka lehet.

Nekem már eleve az is furcsa, hogy egy férfi miért beszélget sokat arról, hogy neki milyen szín nem tetszik.

Egyébként nekem is volt olyan, hogy valaki azt mondta, hogyha ezt vagy azt akarom, akkor ilyen vagy olyan ruhát vegyek fel, és én sem aszerint öltöztem. Mármint én meg olyan ruhát vettem fel, de éppen hogy nem akartam semmit :)

Elvégre egy ruha egy nő számára a véletlen ez akadt a kezem ügyébe az önkifejezésem fontos tartozékáig sok mindent jelenthet, illetve nem jelenthet - ezt megfejteni még egy másik nő sem tudja. :D


Egyébként írói ösztönöm és élettapasztalatom azt sugallja a férfi egy manipulátor, sőt Te vagy az kérdező, és most nem érted hogy mi történt. Igaz?


Ha meg valakit tényleg annyira nagyon zavar egy szín, hogy még a beszélgetéseit is ez tölti ki, annak nagyon sürgősen pszichológushoz kellene fordulnia.


Szóval ebben a sztoriban nem az a kérdés miért ment piros ruhában a nő, hanem hogy mi baja van a férfinek.

2015. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert van a világon sok lázadó "csakazértis" típus! És nekik is "jogai", "céljai", szeretett dolgai vannak; amikhez kötődik!
2017. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!