Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leírnátok, hogy hogyan találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok, hogy hogyan találkoztatok életetek szerelmével?

Figyelt kérdés
Egy sztorit írok és gondoltam az életből merítek egy kis ihletet. Egy kis pluszt :) Ha volna kedvetek megosztani velem és ha volnátok szívesek leírni röviden, megköszönném :) :)

2015. jún. 23. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Mekiben összeért a hasunk, amikor egyszerre nyúltunk a Bigmac-ért, ha rágondolok elmorzsolok egy könnycseppet :D

Amúgy még csak alkalmi kapcsolatak voltak, nem tudok segíteni

2015. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemen találkoztunk, bekerültem abba a közösségbe ahol ő is volt. Mindketten éltük az életünket, majd 5 évvel később mikor épp egyikünknek sem volt kapcsolata, akkor rám nyomult. Én először elhajtottam, nem hittem neki, de ő kitartó volt és 3-4 hónap alatt meghódított. :)
2015. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

I. fejezet

Én mentem nyáron tó mellé , ott sok sok ember, majd látok egy fagyis csajt

II. fejezet:

odamegyek fagyiscsajhoz, venni fagyit, mondani fagyiscsajnak milyen szép a mosolya és milyen aranyos, nem e érne rá este ha végez enni valamit

III. fejezet , megvolt a vacsi, teltek napok hetek hónapok dúlt a szerelem.

IV. fejezet

elgondolkodtam h mekkora mákom van

V. fejezet

dehát minden jó véget ér egyszer....ez is véget ért , hónapokkal később már csak a busz ablakából láttam h vár valakire.

2015. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hàt tök rèszegen egy szórakozóhelyen :P èn annyira rèszeg voltam, hogy leestem a lèpcsőn ès ő jött oda fel segíteni...:D Franc se gondolta volna mèg akkor hogy ő a nagy ő :D
2015. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megosztottátok velem :) Rendesek vagytok...

Még te is első :D Jót nevettem, köszi :)

2015. jún. 24. 16:19
 6/7 anonim válasza:

Egy suliba járunk,mindig láttam a folyosón és egyszer egyedül jött fel a lépcsőn én meg pont ott voltam és ránéztem s ő is rám mosolygott aztán visszanézett rám.

Így kezdődött az egész

2015. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Egy esküvőn találkoztunk. Olyan első látásra szerelem volt. Három napot voltuk ott az esküvőn.

Pénteken egész nap néztük egymást és beszélgettünk,aztán este díszítették az esküvő helyszínét,és ő is ott volt és segített a keresztanyukájának,aki a menyasszony volt.Én egy szalmabálán ültem egyedül.Amikor már befejezték a díszítést,mindenki ment el,ő pedig odajött hozzám.

leült mellém,beszélgettünk,egyszer egy kicsit csendbe maradtunk,és megcsókolt.Úgy fél percig csókolóztunk,mert neki is kellett már mennie haza.

Szombaton volt az esküvő,azaz a házasságkötés.Ők csak délután négyre jöttek.Akkor még csak köszöntünk egymásnak mert neki még volt dolga,aztán este már ment a buli,tánc,és a vacsora.Először is mindenki evett,aztán volt egy kis műsor,és az ifjú pár is táncolt. Eléggé fáztam,szóval eleinte csak ültem a szalmabálán és hallgattam a zenét és néztem ahogy táncoltak a vendégek.Odajött hozzám,leült,megkérdezte hogy mi a baj,én mondtam hogy csak fázom,és aztán hívott táncolni,mentünk is táncolni,aztán jött a torta.Ettünk tortát,aztán el akartam menni oda ahol a velem egykorú lányok,unokatesóim voltak,de utánam jött és megkérdezte hogy hova megyek.Mondtam hogy beszélgetni a lányokhoz,és azt mondta neki jobb ötlete van.Megfogta a kezem,elmentünk egy nyugis helyre,hozzányomott egy fának és megcsókolt.Közbe mondta hogy szeret és folytattuk a csókolózást.Elég sokáig tartott de mondtam hogy fejezzük be mert azért az esküvőn kéne lennünk és visszamentünk.Egészen hajnali négyig táncoltunk,aztán azt mondta menjek aludjak vele egy másik házba(mivel ez egy kis falu volt és az egész falut kibérelték,és volt néhány ház ami üres volt,és mivel a keesztanyukája esküvője volt,odaadta nekünk a kulcsot),mert a szüleink már aludtak,szóval hogy ne keltsük fel őket egy külön házba mentünk,ott még egy kicsit csókolóztunk,aztán elaludtunk.Így jöttünk össze és már lassan egy éve együtt vagyunk,és nagyon szeretjük egymást.

15/l

2015. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!