Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy kocka csaj. Elhívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kocka csaj. Elhívtam randira, de télleg nagyon kocka. szóval elsö randin felhozom hozzám, megnézünk valami tudományos műsort a discoveryn, aztán meg neten megnézzük majd a napiszart meg a netszar.com-ot. Ez jó program első rndira?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem wowozzatok és közben told meg hátulról...
2010. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát lehetne eggyel jobb, de nem kegyetlenül kurv@ rossz, hanem aránylag szar :D
2010. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miből gondolod, hogy tényleg kocka a csaj. Lehet eddig nem volt olyan helyzetben, hogy jól szórakozzon. Vidd inkább valahova máshova.
2010. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
szerintem meg vidd föl, kínáld meg vörösborral, iszogassátok meg a discovery előtt majd mond neki h most elemezzétek egymás testét, majd vedd elő a répád és mond: H ennyit tudok csak nyújtani nyújtsd tovább te.Ha nyújtja, minden oké, ha nem, akkor add a kezébe, ha úgysem, akkor küld el mert semmi értelme az egésznek.
2010. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
És mit esztek majd??? Kockasajtot?xDDDD
2010. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
háháhá
2010. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Jah! Meg még ott van a rácsos linzer meg a rácsos ágy XDDDD
2010. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

kocka csajnak én is itt vagyok, de megleplek! én imádok sétálni a párommal, és vígjátékokat nézni, nem csak tudományos, vagy netes, infos cuccokkal foglalkozni,

szerintem menjetek el sétálni, ha van rá kereted üljetek be egy sütire valahova, utána nyugodtan felviheted netezni, tudod a kocka csaj is nő, aki szereti ha kényeztetik kicsit

21/l

2010. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Mennyire kocka? A söröskorsó megáll a fején? Azért ez fontos kényelmi szempont lehet, mondjuk fotelben tévézés közben.
2010. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 nielindi ***** válasza:
100%

nézzetek puruttyát.

viccet félretéve, én is kocka vagyok. nem csak az infos, tudományos dolgok érdekelnek, hobbim is van sok a gépen kivül. vidd el sétálni, fagyizni vagy akármi. kockulni otthon is tud egyedül. 23/L

2010. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!