Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közvéleménkutatás! Szernitetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvéleménkutatás! Szernitetek nyomulós, ha a fiú már a első randin kezdeményezi a csókot? Ha igen/nem miért?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint megoszló tapasztalataim vannak... Van aki szerint az és van aki szerint nem. Most legfőképp a lányok véleményére lennék kíváncsi. Köszönöm! 19/F
2015. jún. 27. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. :)
2015. jún. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SweetLady ***** válasza:

A csók az magától jön :D

bár próbáltak már magukhoz rántani ...és volt olyan hogy eltoltak :D

szóval én úgy vagyok vele hogy helyzettől függ

Valamikor már az ember körül lévő tárgyak is rinyálnak hogy csókolózzatok már :D

2015. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Nyomulós, és abszolút mínuszpont, ha nem kölcsönös a szimpátia illetve nincs meg a kémia


Magától értetődő és pozitív, ha minden jól megy, és a nőtől is jelzéseket kap, hogy szabad.

2015. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ. Ha már előtte is találkoztatok, beszélgettetek, akár egész már szituációban, pl. munkahelyen, suliban kezdődött el az ismerkedés és egy idő után váltott át tetszésbe, szerelembe, randiba, akkor már ismertétek egymást előtte, tehát nem nyomulós.


De ha pl. társkeresőn, face-en jelöltétek be egymást, beszélgettetek, aztán ott a randin láttátok egymást először, akkor inkább nyomulós.

2015. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, de rólam pl. el lehet mondani, hogy olyan srácnál, akivel komolyabbat is el tudok képzelni, már az első randin érzem azt, hogy mehet a csók. Eddigi tapasztalataim alapján azoknál, akiknél nem éreztem magam késznek az első randi végén a csókra, a többi (max. 1-2 randin) sem éreztem magam annak, így nem is lett a dologból semmi.

Szóval nálam abszolút pozitív, ha kezdeményez a srác, de csak akkor, ha tisztán érződik a helyzeten, hogy szabad nálam a csók.

2015. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyomulós, de csak ha megvannak hozzá a körülmények és a megfelelő kémia, de szerintem ez magától értetődő... :) Én nem szeretem feleslegesen "húzni" a dolgokat, csak azért, mert valaki kitalált egy olyan szabályt, hogy első randin még tilos a csók...:D De ez a két féltől függ, hogy mikor akarnak csókolózni. 16/L
2015. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!