Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha egy lány/ nő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy régen cikinek számított. Ugyanakkor azt gondolom, hogy valahol ez (hogy a nő kezdeményezhet) is a férfi- női egyenjogúság része. Persze, nem úgy értem, hogy egy lány kérjen fel egy fiút táncolni, meg hogy felcserélődjenek teljesen a férfi- női szerepek. Fontosnak tartom persze, hogy a nő mellett férfinak érezhesse magát a pasi. Vélemények?

2015. jún. 29. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök klafa:) Nekem első barátnőm, piros arccal izzadt tenyérrel jött oda, megkérdezni,hogy randiznék-e vele:) Tündéri volt:)
2015. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kezdeményezhet a nő is.
2015. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ciki nem ciki - én megtettem, azóta boldog kapcsolatban élünk.
2015. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Miért hülye kérdés? És miért nem jó kategória? Miért csak a tini csajok írhatnak ilyet? Kész irónia a neved: "békével jöttem" erre le hülyézel itt bárkit! Gratula:)
2015. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy ciki lenne, inkább imponál.
2015. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
0%

Tényleg kicsit tini szag érződik. A felnőtt nők, mondjuk 20 éves kor felett ilyeneket nem szoktak csinálni általában. Az persze más, hogy diszkóban odadörgölik a seggüket a nekik nagyon tetsző pasiknak, vagy egyéb nem félreérthető jeleket adnak. Az éjszakai, kimondottan "ismerkedős" helyeket leszámítva nem csinálnak ilyet, hogy "randiznál velem?" :D


Én azt vettem észre, hogy a női kezdeményezés többnyire abban kimerül, hogy viszonylag finoman mutatnak flörtölnek: mosolyognak, szemeznek a kiszemelttel, próbálnak a közelébe kerülni. Ha ismerik valamennyire az illetőt, akkor nem pusztán udvarias kérdéseket tesznek fel, hanem őszintén érdeklődnek. Finoman megérint, de úgy, hogy alig észrevehető. Kétértelműen beszél... stb. Rengeteg ilyesfajta érdeklődés kinyilvánítás van a csajok részéről.


De ezek egyike sem olyan, mint a fentebb felsoroltak.

2015. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Igen amit írsz a sima kezdeményezés, hogy te kezdesz el vele beszélgetni, érdeklődni felőle, hogy hogy hívják merre lakik mit csinál mivel foglalkozik ilyen alap dolgok ez teljesen jó, mert általában az a legnehezebb h eljutni oda mikor már beszélgetnek mikor megtörik a jég.

És ha kölcsönös a vonzódás, akkro ez már bőven elég a férfinak.

2015. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5


Igen, hülye kérdés, mert egy intelligens, érett ember sosem tenne fel ilyet. Alapból kezdjük ott, hogy egy agyilag felnőtt ember tudja, hogy ilyen nem létezik, hogy "ciki" meg "gáz". Ez csak megítélés kérdése. Arról meg már nem is beszélek, hogy csak a társadalom idióta íratlan szabálya, hogy csak a férfiak kezdeményezhetnek. Egy intelligens ember nem ezek szerint éli az életét. Tinikategóriába való ez a kérdés.

2015. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként hol hülyéztem le bárkit is? Bemásolnád? Megköszönném.
2015. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a "ciki"-t úgy értettem, hogy "nem illik".
2015. jún. 29. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!