Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg hátrány lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg hátrány lehet ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Szóval nő vagyok, és szeretem a focit és a pókert. Előbbit nézni, utóbbit játszani. (persze nem nagy összegekben, h a ház is rámenjen) Tényleg hátrány ez az ismerkedésnél? Mert egy fiú barátom azt mondta, h nagyon jó haver vagyok, de neki nem kellene ilyen hobbikkal egy nő párkapcsolatra.

2015. júl. 2. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a pókert meg a forma 1-et és a focit mindennél jobban.


Ettől még baromira nem érdekelne hogy a párom ezt komázza és pókerezik. Egészségére.


Más dolgok számítanak egy párkapcsolatban.

2015. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 WheneverYouWant ***** válasza:
Nálam csak előny lenne az biztos. Legalább lenne valami közös hobbi alapból. A focit megnézem de nem köt le viszont ha már azt szereted akkor az NFL-t se lenne nehéz veled megszerettetni :) azt imádom:) 26/F
2015. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

3: Nem az a lényeg, hogy kis vagy nagy pénzben, hanem az, hogy úgy egyáltalán pénzben.


Engem marhára frusztrálna. Nem jó dolog az ilyen jellegű szerencsejáték, pedig én is szeretem a pókert (pénz nélkül). Egyébként maga a póker nem is férfias hobbi, rengetegszer játszottam már lányokkal is. A foci meg... női válogatott is van, nem? :D

2015. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Estienne ***** válasza:
100%
Tét nélkül semmi értelme a pókernek...
2015. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Robi, igen, egy kapcsolat nem a hobbiról szól, szeressük a párunk, ez a lényeg, bármit is szeret.

Jajj, nem kell itt beparázni, amikor pénzben játszom, akkor se sokat, és általában nyerek. Sajna, nyerő típus vagyok. (és ugye aki nyer, az a szerelemben veszít)

2015. júl. 2. 19:56
 16/17 anonim ***** válasza:
A pókerrel nincs gond, de hogy a focin mit eszel, hát gőzöm sincs. :)
2015. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hagyd a haverod véleményét, úgy éled az életed, ahogy neked jó. Én meg nő létemre WSR lakó vagyok a Ringen, plusz egy Nagy Futamot sem hagytam ki, amióta elindult, most hétvégén ott leszek az Air Race-n is. Szeretem azt a hangulatot, azokat a zajokat, az egész közeget. Ezek sem túl nőies dolgok. Na és?
2015. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!