Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel kialakuóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel kialakuóban vannak a dolgok, de nem tudom hogyan tovább. Bármi ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel pár hete ismerjük egymást és folyton szemeztünk, feltünően sokat nézett engem, majd később találkoztunk társaságon belül és eléggé felszinesen beszélgettünk. Ő nemrég lépett ki egy több éves kapcsolatból, de ahogy látom rajta ez már őt nem zavarja annyira. Egy másik lánynak a társaságból már mondta, hogy bejövök neki, de mégis mikor beszélgetünk úgyérzem, hogy kettőnk között elég nagy a fal és nehézkesen kezdődik a beszélgetés. Az utóbbi időben egy barátommal a többször is találkoztunk vele, aztmondja jól érzi magát velünk. A barátomtól kérdezte nem egy alkalommal, hogy én is megyek e ide vagy oda. Annak ellenére, hogy kevés ideje ismerjük nagyon sokat jön velünk, a barátom nem az esete és nem miatta jön hanem miattam, ami nyilvánvalóvá vált. Valamiért mindezek ellenére nem érzem azt, hogy igen itt az idő egy erőteljesebb nyomulásra, de elhivni randizni pedig erőltetettnek érzem.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. júl. 5. 03:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy bejösz neki akkor ne félj randira hívni. Vagy ha ez túl nyomulós szerinted (pedig nem az)akkor csak hívd el beszélgetni: jobban megismered és nem lesz kínos fal
2015. júl. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne randizni hívd el még. Hívd el a haveroddal hármasban valahova, menjetek kajálni, fagyizni, stb és dumálgassatok, hogy oldódjon a hangulat. Aztán majd kialakul az, hogy már csak ketten találkoztok.
2015. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el kettesben, és kiderül, hogy ebben a helyzetben hogy érzitek magatokat, mit hoztok ki egymásból.
2015. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, most az a helyzet, hogy érdeklődtem felőlle üzenetbe és válaszolt az elsőre majd nem kaptam választ a többi kérdésre már 2 órája. Szerintem tuti online volt, nem értem egész egyszerüen a helyzetet, hogy ha mondta az ismerősünknek, hogy bejövök neki meg gyakran volt velünk akkor miért csinálja ezt...
2015. júl. 5. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Felhívom a figyelmedet: ez itt a Felnőtt párkapcsolatok kategória.
2015. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!