Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után, hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után, hányadik randin kérdezhetem meg az udvarlómat, hogy miért szakítottak a volt barátnőjével?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Barmikor, amikor veletlenul epp arrafele terelodik a szo.
2015. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semikor. Ha akarja úgy is elmondja magától .
2015. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is azt mondod,ha akarja, magától elmeséli.
2015. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

először kérdezz rá hogy el akarja e mondani vagy sem

ha nem akkor hagyd

2015. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eljenek az oszinte parkapcsolatok :)

(#1)

2015. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hamar megszoktam, nincs abban semmi. Ugyanis a régi szakítások okai nagyon sokat elárulnak az emberről, ahogy az is gyanús, akinek sok barátnője/barátja volt, és mindannyian kidobták. Egy-két rossz kapcsolat még előfordul, ahol valóban a szakító fél volt a szemét, aki csak kihasználta, majd eldobta, de 5-nél már elgondolkozik az ember, hogy ha mindenki menekült tőle, akkor lehet nem kóser valami. Valami alapdolog. Például exemnél az volt, hogy hiába 99%-os tökéletes, az az 1%, hogy ŐSZINTÉN ODAÁLLJUNK A MÁSIK ELÉ, és megbeszéljük, min akarunk, hogy változtasson, vagy ha ő kér meg valamire mérlegelni, és VELE megbeszélni - hiányzott belőle.


19/L

2015. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha épp valahogy a témához kapcsolósik, nyugodtan kérdezd meg. De ne próbáld úgy kimutatni, mintha muszáj lenne a párodnak elmondania, kérdésed elhangzása közben mondd neki, hogy természetesen nem kell elmondania, ha nem akar róla beszélni, ezt a megérthetőségedet a társad értékelni fogja. Sok sikert! :)
2015. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6. ugye... én is úgy gondolom, hogy rengeteget elárul egy adott személyről, hogy miért értek véget a régi kapcsolatai. Így mindenképp megkérdezem. Amikor arra terelődik a szó és nem erőszakosan. :)
2015. júl. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!