Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti melyik típusú fiút választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik típusú fiút választanátok inkább? A vadabbat vagy az oltalmazót?

Figyelt kérdés

1. Vad, szabad szellemű, türelmetlen, de attól függetlenül figyelmes, törődő és szenvedélyes.


2. Gondoskodó, türelmes, de nagyon merev és bizonyos fokig tudat alatt próbál pórázon tartani, mert túlságosan félt.


Én inkább az elsőt választanám, de kíváncsi vagyok, ti hogy döntenétek. Persze nem csak ez a két véglet van és keveredhet is egymással. (A félreértések elkerülése végett.)


2015. júl. 15. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Egyértelműen az elsőt, bár a türelmetlenségről leszoktatnám.
2015. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
1.
2015. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Még jó, hogy az első csoportba tartozom, nekem is ilyen kellene, ha nő vagy meleg lennék. :D
2015. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Minden nô az elsôt választanà, még akkor is hogy a figyelmes és törôdô tulajdonság kamu.
2015. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Dugj egy jót az elsővel, oszt' utána sírj a második vállán. Murphy-törvénye.
2015. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Igen..mindenképp az első választanám, de nem amiatt az indok miatt, amit előttem írtak..


Engem senki nem akarjon pórázon tartani, korlátozni..a féltés jó dolog, de nem úgy, ahogy az fentebb körül van írva. Egy ilyen kapcsolatban megfulladnék.


Az elsőben gyakorlatilag a türelmetlenség az egyetlen rossz tulajdonság, az pedig javítható.

2015. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Elárulnátok,hogy egyesek miért szavaznak le mindenkit?-.-
2015. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pórázon próbáltak tartani (kb. a házból sem léphettem ki), nagyon nem jött be. Az nem baj, ha félt, ha bízik bennem annyira, hogy ne akarjon korlátozni. A kettő közül még inkább őt választanám, mert a "szabadságomat" úgysem hagynám korlátozni, de egy meggondolatlan, türelmetlen pasival nem tudnék mit kezdeni.
2015. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Ámítástechnika ez így van!
2015. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyetértek a legtöbbel. Vadásszunk az elsőkre. :D
2015. júl. 16. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!