Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon működhet a távkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon működhet a távkapcsolat? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még ilyen helyzetben. Én 22 éves vagyok, a srác akivel ismerkedek, 25.

Én a szülővárosomban dolgozok, Ő viszont 220 km-rel arrébb. Pár hétig most itthon volt és ezalatt az idő alatt elég közel kerültünk egymáshoz, nagyon megkedveltem Őt.

Kicsit viszont mégis bizonytalan vagyok, mert félek, hogy nem fogom bírni a távkapcsolatot. Hetente legalább egyszer hazajár és itthon tölt 3 napot, tehát végülis ez nem a világvége, van olyan ismerősöm, akinek katona a párja és féléveket van kint külföldön misszióba, évek óta együtt vannak és már az esküvőt tervezgetik, én viszont nem tudom hogy tudnék megbarátkozni a gondolattal, hogy nem tudunk bármikor találkozni és nem tudunk bármikor ott lenni, ha szükségünk van egymásra.

Tudom, hogy idővel derül majd ki, hogy működik e a dolog vagy sem, de igazából a kérdésem az lenne, hogy volt e már valaki ilyen helyzetben és végül mi lett belőle? Továbbá, hogy ki mit gondol a távkapcsolatokról?



2015. júl. 21. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem tudom
2015. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1 évig ingáztunk, szombaton jött, vasárnap ment, 26 évesek voltunk, és 200km volt a táv. Ennyi jutott nekünk, aztán összeköltöztünk egy városba. Ha látjátok a megoldást a jövőre nézve, akkor átmenetileg működik, igen. Mi lett belőle? Házasság és két gyerek :D N31
2015. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jajj de jó, Kedves Utolsó, ez most nagyon biztató számomra. :)

Még csak pár hete ismerkedünk, tehát ilyenekről még nem beszéltünk, de őszintén szólva megfordult már a fejemben ez a megoldás, de nyilván ezt majd az idő úgyis eldönti, mindenesetre nektek tiszta szívemből gratulálok, hogy így összejött! ;)

2015. júl. 21. 11:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon ijesztő dolog ez, hiszen elég komoly kihívás, de nagyon megéri, ha tényleg ő a társad :) Csak a távolság ne tántorítson el! Adj neki egy esélyt, és ha igazán akarjátok, később megoldjátok a távolságot is! :) Drukkolok nektek! :)
2015. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2 évig távkapcsolat ( úgy is indult ) Péntek munka után hozzá, Hétfő kora reggel haza(ezt havonta 2x , IC 3 - 3 óra vonat). Lassan egy éve költöztünk össze a Fővárosban. Ha másra nem, arra jó volt a távkapcsolat hogy törhetetlen bizalmat építettünk fel. Mindketten eljártunk barátokkal, megszámlálhatatlan lehetőség egy másik kapcsolatra ( vagy akárcsak kamatyolásra ) De mégis együtt maradtunk.
2015. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg, nagyon sokat jelentett nekem ez a pár sor! :)) Nem hagyom, hogy a távolság eltántorítson! ;)
2015. júl. 21. 11:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi negatív hatása nem volt egyikünk életére sem, sőt, nagyon tudtuk hiányolni egymást, és voltak nagy ölelkezések az állomáson :D Annyi maradt meg belőle, hogy ha csak meghalljuk az IC zenéjét az állomáson, meghatódunk mindketten. Sokat jelentett nekünk a találkozás minden héten :) Én valahogy azóta sem szeretem annyira a vonatokat, nem sokat utaztunk azóta, hogy összeköltöztünk :D inkább sétálunk, biciklizünk, buszozunk. Csak vonat ne legyen, ha nem muszáj :DDD
2015. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:D:D:D Hehehe! Hát igen, vannak azért előnyei is a dolognak.. :) Remélem én is megszokom majd, csak nem voltam még ilyen helyzetben, ezért is írtam ki a kérdést. :)
2015. júl. 21. 11:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenki alkalmas a távkapcsolatra, szerintem kell hozzá egy (vagyis kettő:D) megfelelő személyiség. De nekem elég sokáig működött. Viszont eljön egy olyan pont, mikor már lépni kell valamerre...Vagy véget vetni a távkapcsolatnak és egy közös életet elkezdeni, vagy szakítani.
2015. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez egyértelmű. A végsőkig nem lehet távkapcsolatban élni.
2015. júl. 21. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!