Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem, mikor én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem, mikor én csak egy picernő vagyok? 20l

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Budapesten dolgozom egy kávézóban pincernőként. Nem vagyok okos, sőt. Csupán egy szakiskolát végeztem, azt sem vállalható eredménnyel. Buta vagyok a világ dolgaihoz. Sokan csinosnak mondanak, de magamat nem tartom annak. Mostanában elkezdett nekem udvarolni egy 24 éves jó képű, gazdag srác. Elkepesztően okos, az Eltén végzett nem is tudom pontosan mit, menő munkahelye van. Jó családból származik. Akárkit mgkaphatna kis túlzással! Ezért sem értem, hogy mit akar tőlem. Párszor randiztam már vele, de mindig butusnak éreztem magam és kisebbségi komplexusom volt. Azt mondta, hogy amikor egyszer a kávézóban volt kiszúrt engem. Elhívott randizni, de el sem akartam hinni. Nem tudom mit akar tőlem, picit félek is. Nagyon tetszik nekem, de nem merem beélni magam. Amikor rákérdeztem mit szeretne tőlem, azt mondta, hogy járni. Szerintetek mi az igazság? Soha nem voltam még ilyen szituációban.
2015. júl. 21. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem vagy túl okos, ha azt gondolod, hogy az IQ a papírtól függ.
2015. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az önbizalomtúltengést!
2015. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Meg akar dugni.
2015. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne alacsonyítsd le magad ilyen önkritikával, mert ez kritikán aluli. :) nem vagy kevesebb és ő sem több más hétköznapi embereknél. Az jó, ha egy férfira fel lehet nézni, mert okos és tájékozott, neked meg biztos van kisugárzásod. Ha Ő nem szégyell, nem néz le, akkor legyél büszke magadra! :) Boldogságot nektek
2015. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Végre egy normális srác aki nyitott szemmel jár és észreveszi a gyöngyszemeket. :)


Örülj neki.

2015. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
77%

Fáj ezt olvasni...

Miért "csak"?!?!?

A munka sohasem szégyen!

Ne becsüld már le magad ennyire! :/

2015. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy pincérnő? :DD Mióta otthagytam a vendéglátós sulit, mert rájöttem hogy én ezt képtelen lennék csinálni, azóta sokkal jobban felnézek a pincérekre is.
2015. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dolgozni nem szégyen ezt tanuld meg. Inkább a sok cigány szégyellné magát aki veled tartatja el magát. Jó esélyed lehet csávónál, mindenképp próbáld meg. :D
2015. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!