Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A haveromba zúgtam bele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liquidgirl kérdése:

A haveromba zúgtam bele, hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején, volt egy barátom K. 2 évig jártam vele ,volt egy baráti köre. Imádtam velük lógni de ennek már 5 éve. Azóta is néha összejárunk a srácokkal, és mostanában egyre többet. Most van barátom, ismerik is. A probléma ott jön, hogy bele estem az egyik haverom öccsébe aki szintén a "banda" tagja. El kezdtem róla álmodni, és mikor meglátom megszűnik minden. Teljesen beindulok, vagy nemtudom. NEm azt érzem ,hogy le akarok vele feküdni ,hanem meg akarom ölelni, tapintani a bőrét, tetszik a bőre is például. Nem tudom tetszem e neki, az ilyesmit gondolom sejti az ember. Én sejtem ,hogy tetszem neki de kitudja , lehet csak jó barátnak tart. Mindig szembe ül velem, és van ,hogy a beszélgetés közben hosszú másodpercekig szemrebbenés nélkül nézzük egymást. Mindig mellettem megy ha megyünk valahová, és kötekedik, megdobál. Bár ezek a gyerekes dolgok nem mondanak sokat. Nagyon félénk srác,erre már rájöttem. Nem tudom mihez kezdjek ezekkel az érzelmekkel , nem bírom elrejteni. Másik haverom már észrevette ,azt mondta sugárzok ha ő jelen van. NEm akarom neki leírni..azolyan pff.. de elmondani? mikor? sose vagyunk kettesben? meg mit mondhatnék neki ? figyelj van palim de nagyon bejössz csókolj meg? Kezd zavarni ,hogy ha a palimra nézek csalódott leszek. Annyira vágyom rá, nem tudom mért pont rá, és mért pont most kell ilyet éreznem.. de nekem kell! SEGÍTSETEK.. bármi tipp, vagy hasznos dolog.. vagy ha már volt veletek ilyen.. kérlek! :)

G./18



#barát #tetszik #bejön #nemtudom eldönteni
2015. júl. 23. 10:53
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:

Első lépésként küldd el a pasidat. Nem ezt érdemli, hogy átverd.

2. kapd el a másik srácot, aki tetszik.

25/F

K@rjatok sokat!

2015. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem ilyen könnyű, az első pont oké. De a másodikat nem tudom ,hogy kivitelezzem!:)
2015. júl. 23. 11:30
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
Nem tudod elhívni valahova?
2015. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem annyira hajlott rá. NEm ért rá épp vagy bármi, szerintem nem sejti ,hogy én miért is kerestem a társaságát. De érdekes módon ha a haverokkal találkozunk és tudja ,hogy ott leszek valahogy megjelenik. :D lehet beképzelem.
2015. júl. 23. 11:56
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
Mit tudsz a srácról? Mondjuk PC-n kockul?
2015. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem, hála isten nem kocka.:D szereti a kutyáját,horgászni,inni,betépni :D
2015. júl. 23. 12:53
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
Hát ez fantasztikus...na akkor mondjuk elhívod egy menhelyre, h segítsen kutyát választani, aztán meg rányomulsz...na?
2015. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez jó de mi lesz a kutyával?:D ennél jobb kell!:D
2015. júl. 23. 13:00
 9/13 Noren1989 ***** válasza:

Viszitek haza :P

Jobbat...vazz, most mi ismerjük, vagy te?

Na csak egyet kell am is kipróbálni, és eldől, h mi a helyzet...

2015. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Még véletlen sem jutott eszedbe az, hogy azért nem hajlik a találkozóra mert van barátod? Ha bejönne egy lány és kettesben akarna találkozni velem de lenne barátja én sem biztos ,h elmennék most mit szopassam magam itt. Fingja nincs ,h te ,hogy érzel...Ne haragudj, hogy ezt mondom de önzőségből együtt lenni valakivel és ennyire nyáladzani közben más után baromira nem okés dolog
2015. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!