Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erről most mit gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről most mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Összejöttem nemrégiben egy fiuval, komoly kapcsolatnak indult a dolog, végül nem lett belőle semmi.

Már ott tartottunk, hogy hazavitt, bemutatott a szüleinek, és náluk aludtam. A fiúval nem feküdtem le, semmi sem történt.

A 20 éve legjobb barátjának, viszont azt mondta h lefeküdtem vele, akkor voltam vele 2 hete. Barátjának megvolt rólam a véleménye ekkor, de megmondtam neki az igazat h semmi sem történt. Ő is megdöbbent meg énis h a legjobbnak hitt barátja hazudott neki. Az ex pasimnak miért kellett aztmondania h megd*gott???? Nem vagyok egy olyan lány, aki odaadja magát mindenkinek, ezzel az exem is tisztába volt. Vélemények?


24L


2010. márc. 6. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Magát akarta fényezni a foszer!jo hülyén csinálta. meg akart d...ni,csak nem jött neki össze,és gondolta,hogy akkor azt hazudja.
2010. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor ez aztjelenti h sosem szeretett? és most is csak érdekből keres, meg stb?
2010. márc. 6. 19:17
 3/9 anonim válasza:
Szerintem csak álmodozott róla, hogy lefeküdjetek...és lehet ez már mániájává vált!!! Már nem tudott mit csinálni és bedicsekedett ezzel a dologgal a legjobb barátjának!!! (ami persze nem állta a valót)
2010. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valoszinü igen,ne dölj be neki.hazudott !! nem jelentessz neki semmit,csak kefélni akar. hidd el. TAPASZTALAT. de te tudod!!!
2010. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az nem biztos, hogy nem szeretett, meg még szeret.... lehet jobban mint gondolnád és pont ezért csinált ilyen hülyeséget

de szerintem már tuti, hogy megbánta

Adj neki még egy esélyt!!!

2010. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem kamuzik!!! 24/L
2010. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
óhh halljátok, ha csak ez lenne a baj ... de a volt bnőjéhez akar visszamenni, mindemellett szeret engem is, és jelenleg 2-nk között örlődik.
2010. márc. 6. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne, ha addig nem kezdenétek bele a kapcsolatba, amíg le nem zárta a másik lányt magában, mert így téged is kétségbe hagy ,és magának se jó.
2010. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az a baj h mi már ezt elkezdtük, nyomult rám, azthittem h rég vége az exel, már hónapok óta nemvoltak együtt.. de az ex annyira nyomult rá h elbizonytalanodott, és mérhetetlenül dühös vagyok rá, h csapta nekem a szelet, így szeret, úgy szeret aztán faképnél hagy egy olyan kapcsolat miatt ami eddig sem működött neki, pusztán csak az emlékek meg a biztos pont miatt
2010. márc. 6. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!