Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/ nők, ha egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ nők, ha egy sráccal megismerkedtek és beszéltek vele és elhív egy találkozóra mindenképp elmentek? (leírásban lent részletezem, hogy értem a dolgot)

Figyelt kérdés

Szóval, teszem azt mondjuk társkeresőn ismeritek meg (itt ugye az elején minden neten zajlik) vagy oda megy utcán, buszon, együtt várakoztok valahol, konditerembe, stb (de nem olyan személy akivel minden nap találkoznátok mert nem munkatárs vagy ilyesmi) bárhol oda megy beszélgetni egy srác és mondjuk a beszélgetés során megkérdezi a nevetek és tegyük fel, hogy meg mondjátok és utána ír nektek interneten es ott beszélgettek párszor és utána elhív titeket egy találkozóra, hogy személyesen beszélgessetek vagy meginna veletek valamit valahol és ilyesmi, mindig igent mndtok?

(Azért érdekel mert ilyen szituációban, ha eljutottunk a több alkalmas beszélgetésig akár neten sosem mondott egy lány sem nemet a találkozóra, ha megkérdeztem) Kort, ha írtok azt megköszönöm! 21f


2015. júl. 28. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy mennek. Engem már számtalanszor vertek át ilyen téren. Randi előtt a gerincesebbje legalább lemondta és nem kellett potyára várakoznom...
2015. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még sosem jártam, így, hogy a lány ne lett volna ott, és en is mindig elmentem. Ettől függetlenül az valóban kínos tud lenni:) Értem mit akarsz ezzel, viszont akkor te hogy fogsz találkozni a jövőbeni barátoddal, ha nem mész el vagy honnét tudod, hogy egy kollegával mondjuk nem szívod meg ugyan így??
2015. júl. 28. 18:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve azt sosem tudtam, hogy valójában ez mennyire számít randinak bár ezt senki sem tudja szerintem :)
2015. júl. 28. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
csak ha tetszik és/vagy kellemes a társasága, különben nem.
2015. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!