Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ertelmes, oszinte es komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ertelmes, oszinte es komoly nok, ti hol ismerkedtek/bujkaltok?

Figyelt kérdés
Szoval az en nagy problemam, hogy komolyan tanacstalan vagyok. Nyilvan eljarok szorakozni en is, de az ottani holgy felhozatal egyszeruen bennem nem kelt erdeklodest.. Nem akarok megbantani senkit vagy azt az erzest kelteni, hogy hu en ilyen hatalmas elvarasokkal rendelkezem meg ilyenek, szimplan csak a korabbi tapasztalataim ugye.. Nincs problemam azzal, hogy megszolitsak akarmit de egyszeruen neha annyire unom a felszines csevelyeket hetkoznapi dolgokrol mint az fb vagy az insta vagy h ki mennyit ivott mar.. Masreszrol ertelmesebb no alapbol elzavar azon az elven hogy o biztosan nem fog egy romkertben ismerkedni (pl).. Lehet kapom az oltast vagy beszolasokat ezek utan, de egy probat nekem meger az ilyesmi. 23/f
2015. júl. 28. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos azok kihaltak még nagyanyáink azok voltak
2015. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
"Nincs problemam azzal, hogy megszolitsak akarmit" Hé te tűzcsap, rád tekerhetem a slagom ?
2015. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Értelmesnek tartom magam és őszintének is. Nálam az a gond, hogy ritkán mozdulok ki. Nyáron eljárok koncertre, kirándulni, kifejezetten szórakozóhelyekre nem járok.
2015. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Értelmes vagyok és őszinte.

Ahova járok: kocsmák, bárok, szórakozóhelyek, néha ha olyan időszakom van konditerem, de bárhol bárki hozzám szól, normálisan reagálok.

21L

(Bár most épp nem keresek pasit.)

2015. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most sem jaraz a legjobb helyen baratom.
2015. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Ritkaság vagyok. Mesélj magadról!
2015. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tényleg sok fura emberszerű képződmény jár a belváros romkocsmáiba. Én mégis időről-időre megfordulok egy-kettőben. Általában a külföldiekkel dumálok, legalább annyi kihívás legyen. Engem az idennyelvek, filzófia, pszichológia érdkel és nagyjából ennyi mondható el rólam. Nem tudom mennyire vagyok értelmes, mondják meg mások. Próbáltam ismerkedni kurzusokon, könyvtárban, egyetemen. A könyvtárban hamar elhajtják az embert, nyilván nem azért jár oda a legtöbb ember. Viszont sokszor az a tapasztalatom az eszes srácokkal, hogy lyukat beszélnek a hasamba és ha tettekre kerül sor, ritkán lojálisak az embertársaikhoz vagy önmagukhoz és nálam ez kizáró tényező. Ha valaki A-t mond, mondjon B-t is. Mennyivel egyszerűbb lenne az életünk, ha mindenki ehhez a szabályhoz tartaná magát.

Sok sikert, remélem segíthettem!

UI: Van amikor csak a jazz segíthet! ;)

2015. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kajitani válasza:
őszinte vagyok, normális, járok romkertbe is, alapból rocker lány vagyok :) a kutyát nem érdekeltem én sem. neten akadtam bele a páromba, de szerintem isteni csoda volt, neked is csak azt tudom tanácsolni, hogy engedd el a pár utáni vágyadat és bízd magad a véletlenre.
2015. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!