Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Illik" megkérdezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Illik" megkérdezni, hogy randizik-e massal is rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Fura érzésem van a sráccal kapcsolatban. Egy randi volt, a következőt is megbeszéltük és a végén megcsókolt, így talán jogosan gondolom hogy nem csak barátkozni szeretne. viszont valamiért olyan érzésem van, mintha titkolna valamit, mintha nem én lennék az egyetlen. Nem tudom igazából miért, elég sok mindent nem tudok róla és erről a témáról nem is beszéltünk, én meg nem tudom, erre ra lehet csak így kérdezni, illetve mikor?
2015. júl. 29. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha zavar, éppenséggel rákérdezhetsz...

De amúgy nem kimondottan "illik". Nekem valahogy természetes, hogy ha összejöttünk, nem randizunk mással...

2015. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem érdemes megkérdezni én inkább úgy fogalmaznék, ha nem találkozgat senkivel akkor azért ha meg igen akkor kínos helyzetbe hozod... nem fogja tudni hogy el merje e mondani mert nem tudja hogy reagálnál... bízzzzzzzzzzzz
2015. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már eljutottatok a csókig, igazán nem illik másik vasat is a tűzbe tartani. Teljesen jogosan rákérdezhetsz, ő is úgy gondolja-e a kapcsolatotok eljutott arra a szintre, hogy csak egymás megismerésére koncentráltok. Ha hebeg-habog, akkor csak egy vagy a több közül, nem beszélhetünk komolyabb érzelmekről.
2015. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezheted, bármikor.

viszont ha nem randizik mással, akkor rossz néven venné a kérdést. nem igazán ajánlom, inkább figyeld őt.


L20

2015. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) kicsit én is tartok tőle, de mégsem hagy nyugodni az érzésem, hogy valami nem stimmel. majd megpróbálom talán óvatosan.
2015. júl. 29. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol ismerkedtetek meg?

Mert egyik barátnőm netes ismerkedésnél már rengetegszer megszívta, ő az elején kerek perec megmondja, hogy akár csak laza találkozgatásokban is benne van, de az elején szögezzék le azt és mindenki mondja meg az elején, hogy mit is keres, mit is akar. Szerintem netes ismerkedésbe ez bele is fér, ha mondjuk ismerős ismerőse a srác, akkor semmiképp se játszanám be.

2015. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neten, épp ez az :D
2015. júl. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!