Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik itt sokan azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik itt sokan azt, hogy ez egy társkereső oldal?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Senki nem hiszi azt, de attól még lehet ismerkedni itt is, nem?
2015. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most miért? A valóságban sem azért járunk iskolába, hogy ismerkedjünk. Nem azért járunk melózni, hogy ismerkedjünk. Nem azért megyünk buliba, hogy ismerkedjünk. Ha nem vetted volna észre, semminek sem az a rendeltetése, hogy ismerkedjenek. Az emberek mégis megteszik. Miért pont ez az oldal lenne a kivétel?
2015. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Aki ezt gondolja, az az ismerkedésről is azt gondolja, hogy a másik biztosan meg akarja b...ni.

Az fel sem merül, hogy enélkül is lehet ismerkedni, beszélni egymással.

Én személy szerint szívesen beszélek bárkivel, akár 16, vagy 60 éves.

2015. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezzel nem lenne gondom... viszont azzal már igen, hogy sokan azt hiszik, hogy szexpartner-kereső. Ha írok egy választ, amiben jelzem, hogy szeretem ezt, vagy azt a szexben, rögtön tízen írnak, hogy velük is csinálhatnám...

(Kor, külső, lakhely, stb. mindegy is... meg az sem számít, hogy párkapcsolatban élek...)

2015. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mindenki azt hisz ami engem nem zavar,és ez nem zavar,szóval hihetik nyugodtan.
2015. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
aki dugott mar valakivel innen, az nem tesz fel ilyen kerdeseket.
2015. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a gondolatmenetet nem értem mögötte, hogy úgy akarnak párt keresni, hogy nincs kint se kép, se semmi infó magukról, hogy mit szeretnek, maximum, hogy mit szeretnének a másiktól... Egy nem és kor kiírással mit tud kezdeni az ember?

Tiszta orosz rulett az egész.

2015. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért, nem az? :O
2015. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát nem, nem az...
2015. júl. 31. 12:34
 10/11 anonim ***** válasza:

pont az a jo benne hogy orosz rulett, es pl komment alapjan ha ir az ember, akkor egy megfelelo tulajdonsaga mar van.

hozza kell tenni azert, hogy azok ismerednek igy akik az elet mas reszen nincsenek tele nokkel. de nem is gond ez.

2015. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!