Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy pár óra alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy pár óra alatt megváltozott minden? (lent)

Figyelt kérdés
Harmadik napja beszélek egy lánnyal facebookon, kijöttünk egymással érdeklődött felém, meg kérdezte hogy mikor megyek arra hogy találkozhatnánk. Ma ráirtam és vissza se ir, pedig fennt volt már sokszor meg se nézte, hogy mit irtam. A legfájóbb az egészbe az, hogy nagyon megértettük egymást és látszik hogy egy véleményen vagyunk szinte mindenen és tetszik nekem és neki is én. Talán soha nem beszélgettem ilyen jókat senkivel. Van valami tippetek, és itt főleg lányokra lennék kiváncsi, hogy ilyenkor mi a helyzet? Köszi a válaszokat előre is. 20 f

2015. aug. 1. 18:30
 1/6 Mumusan ***** válasza:
Legyél türelmes.
2015. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az vagyok
2015. aug. 1. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy napja nem írt neked és te már rémeket látsz? Ha valóban olyan jól megértettétek egymást, akkor nincs mi miatt félned. Ha csak egyoldalú volt a dolog, akkor igen. Az embernek lehet azért dolga napközben, főleg ha ti mindig hosszas beszélgetésekbe bonyolódtok, talán direkt nem ír rád, mert valami másra kell koncentrálnia. Az is lehet, hogy társaságban van.. A helyzet az, hogy semmi okod pánikra, ha napokig nem válaszol, akkor beijedt, egyébként viszont majd ír, ha rád tud koncentrálni.
2015. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:

Azóta már a Föld is megfordult vele ;)

Amúgy csak lehet, h most más dolga van, barátnőzik, tudjaf_szom.

25/F

2015. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet, ha elfoglalt vagyok, vagy barátnőkkel vagyok. Majd írok, ha teljesen rá tudok figyelni.


19/L

2015. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként visszairt szóval igazatok volt, köszönöm a megnyugtató válaszokat :D
2015. aug. 2. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!