Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írhatnék neki? ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék neki? ötlet?

Figyelt kérdés
nem rég irt egy helyes fiú egyik oldalon, kérdezte mi van velem meg ilyen általános dolgokat..visszaírtam semmi válasz , később irt egy képemhez véleményt, miszerint tetszem neki, de nem tudom mit írjak neki? :( az első levelemre nem válaszolt, de szeretném ha megismerhetném....
2010. márc. 7. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd azt,h : Szivesen megismerkednék veled,ha gondolod vegyél fel msn-re : asd@fgh.hu :D
2010. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a srác holland és nem beszéli az angolt , én meg eléggé töröm a nyelvüket, szóval online kicsit nehézkes lenne... :(
2010. márc. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!